Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Iš gaisro išgelbėtas vyras: mano buvusi žmona – angelas

Rūkymas lovoje Kėdainių rajone vos nepasiglemžė dar vienos gyvybės. Kilus gaisrui gyvenamajame name padegėlį iš uždūminto kambario ištraukė ir specialiąsias tarnybas iškvietė atsitiktinai pro šalį važiavusi buvusi jo žmona. Padegėlis buvo visiškai girtas, nieko nepamena, tačiau savo buvusią žmoną vadina tikru angelu sargu.

Grėsmingas pranešimas

Trečiadienio rytą, 06.30 val., Bendrasis pagalbos centras sulaukė grėsmigo pranešimo: paskambinusi moteris pranešė, kad Kėdainių rajono Šėtos seniūnijos Pagirių miestelyje, Ramygalos gatvėje, dega vieno aukšto medinis ilgas namas, šalia yra pastatų, viduje yra žmogus.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo pasiųsta greitoji medicinos pagalba, Pagirių, Šėtos ir Kėdainių ugniagesiai.

Ėmėsi veikti

Į įvykio vietą pirmieji atskubėjo Pagirių ugniagesiai. Jiems atvykus paaiškėjo, kad name degė lova. Namas medinis, 25x12 m dydžio, vieno aukšto, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu apdegė čiužinys.

Namuose buvusį vyrą, prisikvėpavusį dūmų, gyventojai išnešė iš pastato dar iki ugniagesių atvykimo, jį nedelsiant savo globon perėmė ir į gydymo įstaigą dėl nudegimų ir apsinuodijimo dūmais išvežė atskubėję medikai.

Drąsūs kaimynai

Ugniagesiai greitai numalšino ugnį, išvėdino uždūmintą kambarį. Jie sako, kad didelės nelaimės išvengta tik per plauką, mat iš namo kylančius dūmus pamatė atsitiktinai pro šalį važiavusi buvusi padegėlio žmona.

Moteris ir iškvietė specialiąsias tarnybas bei nubėgo žadinti kaimynų. Šie nieko nelaukdami patys ir išnešė padegėlį iš uždūminto namo. Taip drąsūs kaimynai išgelbėjo vyriškio gyvybę.

Išgelbėjo buvusi žmona

Pasirodo, gaisro metu vyriškis stipriai nenukentėjo. Kitą dieną jis jau buvo paleistas iš ligoninės ir grįžo namo.

Tiesa, vyriškis sakė, kad jam labai skauda galvą, nors pats pripažino, kad skausmas kamuoja greičiausiai ne dėl gaisro, bet dėl didelio išgerto alkoholio kiekio.

„Aš buvau visiškai girtas ir nieko nepamenu. Gatavas buvau. Norėjau parūkyti lovoje ir užmigau, tada ir užsidegė lova. Būtų ir kambarys, ir namas sudegęs, bet pro šalį kaip tik važiavo mano buvusi žmona. Ji ir iškvietė pagalbą bei puolė šaukti kaimynus.

Jie mane ir išnešė. Na, man taip pasakojo, nes pats nieko nepamenu“, –„Rinkos aikštei“ pasakojo laimės kūdikis.

Angelas sargas

Vyriškis savo buvusią žmoną vadino tikru angelu sargu. Jis jai dėkingas už išgelbėtą gyvybę.

„Ji yra mano angelas sargas, aš jai labai dėkingas esu. Jei ne ji, jau ir gyvas nebūčiau.

Tiesa, manęs velnias neima. Traktorius mane buvo nutrenkęs. Išgyvenau. Esu labai stiprus. Dievas nori, kad gyvenčiau. Viskas gerai, tik kad galvą labai skauda ir šonai apdegę“, – geros nuotakos neprarado padegėlis.

Tiesa, vyriškui galvą skaudės dar labiau, kai jį aplankys ugniagesių gelbėtojų tyrėjai, mat ugniagesiai nustatė, kad dūmų detektoriaus kambaryje nebuvo, o gaisro kilimo priežastis – neatsargus rūkymas lovoje.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video