Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Iš direktoriaus kabineto – į parką su grėbliu

Šeštadienio ryte N. Bučiūtės parku eidami miestiečiai negalėjo patikėti: gausiai lapų nugultame parke su grėbliu iš peties darbavosi AB „Rokiškio komunalininkas“ direktorius Vidmantas Maželis. Esą reta atvejų, kad vadovai, jei ne masinė talka, kurią aprašo žurnalistai, mosuotų kastuvu ar grėbliu...

„Kas čia keisto? Aš ne baltarankis. Ir Žiobiškyje, kai vadovavau kompleksui, visus darbus dirbdavau“, – net pyktelėjo V. Maželis dėl miestiečių nuostabos.

Pasak jo, ne visi bendrovėje buvo patenkinti, kai direktorius pasakė, jog teks dirbti šeštadienį. „Savaitei išsinuomojome lapus surenkančią techniką, negalėjome laukti pirmadienio. Be to, pranešė lietingą orą, o šlapius lapus surinkti daug sudėtingiau. Sugrėbti juos didžiuliuose plotuose, ypač kai vėjas, – tuščias darbas: krūveles tuoj pat vėjas išnešioja ir tenka darbą kartot…“ – ūkiškai svarstė V. Maželis.

Parko medžių lapai per šeštadienį buvo surinkti ir išgabenti. Nuomota technika praėjusią savaitę švarino ir Nepriklausomybės aikštę bei kitas lapų gausias miesto erdves.

Rekomenduojami video