Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Į žvejybą – tik su leidimu

Norint žvejoti Kėdainių rajono vandens telkiniuose būtinas specialus leidimas. Atliekant patikrinimus paaiškėjo, kad kėdainiečiai žvejai dažniausiai įsigyja metinius žvejo bilietus Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijoje.

Patvirtinta tvarka

„Mūsų draugija išdavinėja leidimus žvejoti beveik visuose didžiausiuose mūsų miesto bei rajono vandens telkiniuose. Žvejai žvejoti gali tik įsigiję leidimus. Juos turėti yra privaloma, nes tokią tvarką patvirtino Aplinkos ministerija. Taip yra visoje Lietuvoje“, – sako Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Lionius Stanevičius.

Patogiausia – metams

Ilgametis medžioklės ir žvejybos žinovas atskleidė, jog mūsų krašto žvejai dažniausiai įsigyja metinius leidimus, mat taip yra kur kas patogiau.

„Dažniausiai žvejai įsigyja metinius žvejybos leidimus. Baigiantis terminui, praėjus metams, atvyksta į mūsų draugiją, prasitęsia leidimą metams ir toliau sau ramiai žvejoja. Juk taip labai patogu. Be abejo, būna ir tokių atvejų, kad leidimą žvejoti įsigyja ir trumpesniam laikui, tarkim,  tiesiog atvykę pailsėti į mūsų kraštą. Mes esame lankstūs – leidimą galime išduoti ir vienai dienai, ir metams. Čia jau kaip pats žvejys pageidauja“, – tvarką paaiškina L. Stanevičius.

Įsigydami leidimą žvejoti žvejai paremia įžuvinimo programas, dėl to mūsų rajono vandens telkiniai kasmet tampa vis gausesni žuvies.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

www.rinkosaikste.lt

Rekomenduojami video