Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Į Ukrainą iškeliavo du padovanoti autobusai

Į Ukrainos miestus partnerius Korostenį ir Krasylivą išvyko dviejų rajono savivaldybės įstaigų – Ukmergės socialinių paslaugų centro ir Ukmergės autobusų parko – dovanotos transporto priemonės.

Įstaigų veiklose nebenaudojami 9-ių vietų mikroautobusas „Ford Transit“ ir 38-ių vietų autobusas „Volvo B6“ perduoti Korostenio ir Krasylivo miestų atstovams Vadymui Didkivskiui bei Viktorui Zarudenskiui.

Rajono savivaldybė skelbia, kad atvykusiems ukrainiečiams transporto priemonių dokumentus perdavė mūsų rajono meras Rolandas Janickas bei socialinių paslaugų centro direktorė Kristina Karpovienė.

Pasak ukrainiečių, autobusai bus perduoti Ukrainos ginkluotųjų pajėgų reikmėms. Į Ukrainą jie pajudėjo ne tušti, o su humanitarine pagalba – miltais, kruopomis, cukrumi, daržovėmis, konservais, higienos prekėmis, drabužiais ir avalyne.

Minėti daiktai nupirkti Ukmergės rajono savivaldybės administracijos bei „Carito“ lėšomis, o ukmergiškių paaukotus darbužius ir avalynę perdavė Jaunimo laisvalaikio centro atstovai.

Kovojantiems ir karo siaubą išgyvenantiems Ukrainos žmonėms labai reikalinga ne tik moralinė, bet ir materialinė parama.

Paremti gali kiekvienas, pervesdamas lėšas į Ukmergės rajono savivaldybės sąskaitą.

Pavedime nurodyti: gavėjas – Ukmergės rajono savivaldybės administracija, a. s. LT694010042900560652, Luminor Bank AS Lietuvos skyrius, mokėjimo paskirtyje nurodyti – PARAMA UKRAINAI.

Rekomenduojami video