Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Į Sirutiškį, Kalnaberžę, Surviliškį, Vaidatonius – lyg kopėčiomis

Kėdainių rajono gyventojams trūko kantrybė. Sirutiškio, Surviliškio, Kalnaberžės, Vaidatonių bei aplinkiniuose kaimuose gyvenantys žmonės sako, kad kelias į jų namus primena važiavimą per kopėčias. Važiuojant šiuo asfaltuotu krašto keliu dėl ištrupėjusių kelkraščių bei kelyje atsivėrusių duobių galima ir ratus pamesti. Tuo tarpu už kelią atsakinga Lietuvos automobilių kelių direkcija ramina žmones ir sako, kad permainos visai čia pat.

Važiuoti pavojinga

„Gyvenu Kalnaberžėje. Dažnai tenka vykti į Kėdainius ir atgal. Šiuo keliu važiuoti tikrai pavojinga, mat jame daug atsivėrusių duobių, kelkraščių būklė – tragiška. Baisu, kad automobilis nenulėktų nuo kelio. Kelias labai pavojingas. Jam verkiant reikia remonto. Ar kaip visada lauksime nelaimės? Jei jau kelią išasfaltavo, tai nebūtina jo pamiršti visam laikui, reikalinga jam ir priežiūra“, – piktinosi Kėdainių rajono gyventoja K. Ališauskaitė.

Prastos sąlygos

„Važiuojame šiuo keliu dažnai. Aš važiuoju į namus, tėvai važiuoja namo. Iš tiesų kelias, švelniai tariant, baisus. Labai siauras vietomis, labai ištrupėjęs. Jam būtinai reikia remonto. Po žiemos čia tiek duobių, kad baisu, jog ratas nenulūžtų. Pastebiu, kad žmonės vis lėčiau ir atsargiau važiuoja šiuo pavojingu keliu“, – dėstė šalia minimo kelio gyvenantis Urbelių kaimo gyventojas Mindaugas Černeckas.

Skundų – daugybė

Tai tik dviejų „Rinkos aikštės“ laikraščio skaitytojų skundai. O jų redakcija jau sulaukė kur kas daugiau. Patikrinti skaitytojų pateiktos informacijos redakcijai net nereikia, mat tuo keliu dažnai važinėdami žurnalistai ir patys mato, kokia prasta jo būklė.

Norėdami išsiaiškinti, ar bus kada tvarkoma krašto kelio Nr. 195 Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys, atkarpos nuo Kėdainių rajono ribos iki Surviliškio, „Rinkos aikštė“ kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją. Ši ramino žmones ir sakė, kad permainos visai čia pat.

Žada tvarkyti

„Išdaužos kelyje Nr. 195 Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys taisomos nuolat, kiek leidžia oro sąlygos. Šiame kelyje šią savaitę sunaudotos keturios tonos asfalto. Šiuo metu kelią tvarko dvi brigados. Dabar vyksta viešasis darbų pirkimas. Tikimės pirmajame ketvirtyje turėti darbų sutartį ir tuomet antrajame ketvirtyje galėtų prasidėti kelio rekonstravimo darbai. AB „Kelių priežiūra“, kuri atlieka šio kelio ruožo priežiūrą, ne tik prižiūri kelio ruožą žiemos metu, bet ir užtaiso atsiradusias pavojingas išdaužas. Iki tol, kol kelias bus pradėtas rekonstruoti, šis kelio ruožas bus prižiūrimas taip, kad būtų užtikrintas saugus eismas“, – raštu pateiktame atsakyme teigia Lietuvos automobilių kelių direkcija.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video