Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
I. Šimonytei susirūpinimą kelia ligoninių užpildymas

Premjerė Ingrida Šimonytė tvirtina, kad Vyriausybėje nėra kalbama apie epidemiologinės situacijos rodiklius, kurių susiklostymas galėtų lemti griežtesnių ribojimų įvedimą gyventojams, tiek turintiems Galimybių pasus, tiek jų vis dar atsisakantiems. Tačiau, neslepia ministrė pirmininkė, šalies ligoninių lovų, skirtų kovidiniams pacientams, užpildymas susirūpinimą kelia.   

„Kelia susirūpinimą ligoninių užpildymas, aš apie tai kalbu jau antrą mėnesį. Tada, kai atvejų skaičius pradėjo augti, o tai prasidėjo liepos viduryje, Vyriausybės komunikavimas ir buvo visą laiką toks: kad pats atvejų skaičius, jei žmonės negula į ligonines ir nemiršta, tai yra viena istorijos pusė. Tačiau, kai žmonės pradės gulti į ligoninę dideliais skaičiais, tuomet atsitiks keletas dalykų. Pirmiausiai iš paskos eis mirtingumo augimas. Ką, deja, dabar ir matome. Labai gaila, kad didžioji dalis žmonių vis dėlto pasirinko nepasiskiepyti ir, tikėtina, kad būtent dėl to juos ištiko blogiausia šios ligos baigtis“, – žurnalistams Seime sakė premjerė, pažymėdama, kad būtent skiepai, ką rodo ir atlikti tyrimai, stipriai sumažina galimybę mirti nuo COVID-19.

I. Šimonytė taip pat nerimavo ir dėl to, kad medikams reikia vis daugiau skirti laiko ir išteklių užsikrėtusiems COVID-19 gydymui. Tai, akcentavo ji, apriboja kitų sveikatos paslaugų teikimą.

„Tai, pirmiausia, yra Klaipėdos ir Šiaulių regionai. (…) Tai reiškia, kad medikams reikia vis daugiau išteklių skirti vėl COVID (pacientų – ELTA) gydymui, nuo to kenčia sergantys kitomis ligomis“, – teigė I. Šimonytė.

Rekomenduojami video