Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Į Lietuvą vėl nemėgino patekti nė vienas neteisėtas migrantas

Antradienį vėl nebuvo atvejų, kai pasieniečiams būtų tekę apgręžti neleistinose vietose iš Baltarusijos bandžiusius patekti migrantus. Tą pačią dieną patekti į Latviją iš Baltarusijos kėsinosi net 75 migrantai – tai didžiausias skaičius nuo sausio 2-osios. Panaši į praėjusios paros situacija prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos buvo ir pirmadienį, sekmadienį, penktadienį bei ketvirtadienį. Šeštadienį VSAT pareigūnai iš Baltarusijos neleido patekti 8 neteisėtiems migrantams, trečiadienį – 9. Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių antradienį įleistų užsieniečių nebuvo.

Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą, vidurnakčio iš antradienio į trečiadienį duomenimis, nepateko 8194.

Tarnybinių ginklų profesionaliai migrantų krizės metu veikiantiems Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko.

Sienos kontrolė Lietuvos pusėje tebevykdoma sustiprintu režimu. Antradienį Latvijos pasieniečiai apgręžė 75 iš Baltarusijos bandžiusius patekti neteisėtus migrantus. Sausį per parą daugiau migrantų į Latviją buvo neįleista tik pirmą šių metų dieną – 80. Šių šalių siena yra maždaug 4 kartus trumpesnė nei Lietuvos ir Baltarusijos siena. Pirmadienį į Latviją neįleisti 38 tokie užsieniečiai, sekmadienį – 68, šeštadienį – 62, penktadienį – 45, ketvirtadienį – 55, trečiadienį – 58.

Lenkijos pasieniečiai pirmadienį užkirto kelią iš Baltarusijos neteisėtai sieną kirsti 17 migrantų, sekmadienį – 20, šeštadienį – 6, penktadienį – 85, ketvirtadienį – 56, trečiadienį – 38.

Rekomenduojami video