Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Į Lietuvą neįleistas nė vienas migrantas, gražinta 11 asmenų

Per praėjusią parą pasieniečiai į Baltarusiją grąžino 11 neteisėtai sieną kirsti mėginusių asmenų, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Jie grąžinti Švenčionių ir Šalčininkų rajonuose. Lietuvos teritorijoje sulaikytų asmenų nebuvo. Varėnos ir Šalčininkų rajonuose patruliuojantys pasieniečiai kaimyninės šalies teritorijoje girdėjo keletą automatinių ginklų šūvių garsų. Taip pat kai kur pastebėtos gausesnės Baltarusijos pasieniečių pajėgos. Patruliavimas Lietuvos teritorijoje toliau vykdomas sustiprintu režimu. Pasienio teritorijoms žvalgyti Valstybės sienos apsaugos tarnyba trečiadienį naudojo tarnybinį sraigtasparnį bei užsienio partnerių, Lenkijos ir Latvijos, orlaivius.

 Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų pasieniečiai ir jiems talkinantys kariai nenaudojo.

Šiemet sieną iš Baltarusijos į Lietuvą perėjo 4115 neteisėtų migrantų. Dauguma jų – irakiečiai. Lietuva dėl išaugusios neteisėtos migracijos yra paskelbusi ekstremalią situaciją. Lietuvai praėjusią savaitę pradėjus taikyti apgręžimo priemones, neteisėtų migrantų srautai per Baltarusijos sieną gerokai sumažėjo, tačiau daugiau neteisėtų sienos kirtimų ėmė fiksuoti kaimyninės Lenkija ir Latvija.

Rekomenduojami video