Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Į automobilį rėžėsi pupų pilna puspriekabė

Tai, ką prieš keletą dienų patyrė du vyresnio amžiaus žmonės Kėdainių rajone, galima vadinti tikru košmaru. Senutėliu „Audi“ važiavusi pora net nesapnavo, kad į jų automobilį rėšis vilkiko tempiama puspriekabė. Po tokio susidūrimo iš automobilio liko tik metalo laužas. Laimei, pirminiais duomenimis, žmonės sunkiau nenukentėjo.

Avarija įvyko ties Piliamantu

Eismo įvykis įvyko spalio 22-osios pavakarę. Apie 16 val. 40 min. Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Piliamanto kaimo ribose, kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, vilkiko „Scania“ tempiama puspriekabė išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su ja važiuojančiu lengvuoju automobiliu „Audi“.

Apie įvykį buvo pranešta Bendrajam pagalbos centrui. Kadangi prispaustų žmonių nebuvo, į įvykio vietą pasiųsti tik Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Atskubėję medikai apžiūrėjo eismo įvykio dalyvius. Paaiškėjo, kad nors smūgio būta stipraus, lengvoji mašina sumaitota, tačiau ja važiavusi senjorų pora sunkiau nenukentėjo.

Lengvąjį automobilį vairavo 78-erių, o sunkiasvorį – 47 metų amžiaus vyras. Abu vairuotojai eismo įvykio metu buvo blaivūs.

Nukrito ratas

Vilkiko vairuotojas pasakojo, kad iš Jurbarko į Kėdainių rajoną vežė pupų krovinį. Iki kelionės tikslo likus visai nedaug, nukrito puspriekabės ratas ir ją ėmė traukti į šoną – į priešpriešinę eismo juostą. Tuomet ir įvyko susid

Puspriekabės ratas nuriedėjo į laukus, o senjorų automobilis po susidūrimo su puspriekabe atsidūrė šalikelėje.

Jų mašiną išgabeno techninės pagalbos evakuatorius.

Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Rekomenduojami video