Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gyvybes išgelbėjo dūmų detektoriaus signalas

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, apie 2 val. nakties, Obelių mieste užsiliepsnojo Romo ir Daivos Kundelių gyvenamasis namas. Antrame aukšte miegojusius šeimininkus nuo žūties išgelbėjo laiku suveikęs dūmų detektorius, jie dar spėjo pasigriebti dokumentus ir kitus reikalingiausius daiktus.

Operatyviai atvyko ugniagesių gelbėtojų komanda, tačiau namas jau degė atvira liepsna.  Namo užgesinti nepavyko. Išdegė visas skardiniu stogu uždengtas antrasis namo aukštas. Iš pirmojo aukšto liko tik mažiau ugnies paliestas  virtuvės kampas.

Pirmadienį prieš 11 val. gaisravietėje dar smilko dūmai, todėl dirbo ugniagesiai gelbėtojai. Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Remigijus Sunklodas  šio atvejo plačiau pakomentuoti negalėjo, nes tuo metu įvykio vietoje dirbo inspektorių  komanda. Spėjama, kad gaisro židinys galėjo būti antrame aukšte. Šildymo sistema išjungta, todėl linkstama ieškoti kitų gaisro priežasčių.

Pasak Obelių seniūno pavaduotojos Aldonos Žėkienės ir bendruomenės pirmininko Vitalijaus Jocio, bus tariamasi, kaip padėti nukentėjusiai šeimai. Pavaduotoja teigė, kad seniūnijoje tokia baisi nelaimė buvo nutikusi balandžio mėnesį, kada Gediškių kaime sprogus dujoms buvo  suniokotas visas namas.

Rekomenduojami video