Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gyventojai skundus lieja socialiniuose tinkluose

Socialiniuose tinkluose sklando visokių komentarų. Atėjus gatvės eilei į rekonstravimo darbus, žmonių namus temdo liūdesys. Biržų miesto gyventojai D. Poškos gatvės remonto darbus vadina „Amžiaus projektu“.

Gyventojai sakė, kad jau pernai buvo sukalti kuoliukai ir pradėti darbai. Šių metų pavasarį nedidelėje atkarpoje šaligatvio buvo išklotos trinkelės. Todėl jau pusmetis gyventojų judėjimas šaligatviu yra ribojamas. Nei pėsčiomis, nei dviračiu. Pačios gatvės, gyventojai nenori net komentuoti. Sunkiasvorė technika yra suvaryta jau nuo pavasario. Gatvė sudarkyta. Gyventojai sako, kad nuolat yra uždaroma viena ar kita pusė.

Savivaldybės Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistas Petras Januškevičius priminė, kad susisiekimo komunikacijų Biržų miesto D. Poškos, J. Šimkaus ir P. Jakubėno gatvių rekonstravimo darbus atlieka AB „Biržų ranga“. Darbai buvo pradėti praeitų metų rugsėjo mėnesį. Viso projekto numatyta kaina – 637 755 eurų. Iki spalio pirmos dienos jau panaudota yra 135 573 eurų. Prieš gatvių rekonstravimą šiose ir Parko gatvėje buvo pakloti nauji vandentiekio tinklai ir įrengti nuotekų šalinimo tinklų išvadai iki namų valdų gyventojams, kurie nuotekų išvadų iki šiol neturėjo.

Susisiekimo komunikacijų D. Poškos, J. Šimkaus ir P. Jakubėno gatvėse rekonstravimo darbus numatoma baigti 2021 metais. Pasak specialisto, gyventojų skundų dėl pėsčiųjų ir eismo apribojimų gauta nėra. Rekonstravimo darbai sustabdyti nebuvo.

Rekomenduojami video