Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gyventojai kviečiami prisidėti prie lapų grėbimo

Seniūnijos darbuotojai pluša be atvangos, kad viešosios miesto erdvės būtų tvarkingos. Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius dėkoja daugiabučių namų bendrijoms, kurios rodė iniciatyvą ir prisidėjo prie miesto tvarkymo. Seniūnija pasiruošusi pagelbėti žmonėms suteikdama specialius maišus ir techniką lapų išvežimui.

Penkiolika žmonių

„Lapus viešosiose miesto erdvėse grėbia asmenys, kurie yra įdarbinti pagal užimtumo programą. Šiai dienai tokių darbuotojų yra dešimt. Taip pat kasdien prie šių darbuotojų prisijungia po penkis žmones, kurie atlieka visuomenei naudingą veiklą – atidirba už gaunamas socialines pašalpas. Tad kiekvieną dieną mieste lapus grėbia apie penkiolika žmonių. Lapus grėbiame Vytauto parke, Gegučių parke, Knypavos aikštėje. Taip pat didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinių gatvių žaliosioms zonoms“, – dėsto Kėdainių miesto seniūnas A. Krivičius.

Kviečia prisijungti

Kėdainių miesto seniūnija dėkoja neabejingiems kraštiečiams, prisidedantiems prie bendros miesto tvarkos. Seniūnija yra visapusiškai pasirengusi padėti gyventojams, su jais bendradarbiauti.

Kėdainių miesto seniūnija dėkoja neabejingiems kraštiečiams, prisidedantiems prie bendros miesto tvarkos. Seniūnija yra visapusiškai pasirengusi padėti gyventojams ir su jais bendradarbiauti.

„Žinoma, labai daug darbo yra prie daugiabučių namų, tad mes tikrai dėkojame daugiabučių namų bendrijoms, kurios rodo iniciatyvą ir lapus susigrėbia savo jėgomis. Mes visuomet bendrijas aprūpiname maišais. Mūsų technika pripildytus maišus išveža, tuo gyventojams rūpintis tikrai nereikia. Tad kviečiu daugiabučių namų bendrijų pirmininkus kreiptis į seniūniją ir mes tikrai būsime labai dėkingi už bendrą indėlį į miesto švarinimą“, – sako A. Krivičius.

Deginti draudžiama

Tuo metu savo ruožtu aplinkosaugininkai ir ugniagesiai primena, kad Kėdainių mieste draudžiama deginti lapus, šakas bei žolę. Specialistai primena, kad už žolės, nukritusių medžių, lapų, šiaudų, laukininkystės ir daržininkystės atliekų deginimą gresia iki 230 Eur bauda. Už ražienų, taip pat nenupjautų ir nesugrėbtų žolių, nendrių, javų ir kitų žemės ūkio kultūrų deginimą piliečiai gali būti baudžiami beveik 300 eurų bauda. Apie įvairių atliekų deginimą ir kitus aplinkos apsaugos pažeidimus galima pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video