Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gyventojai gauna skubius pranešimus: kviečia skiepytis asmenis nuo 65 metų

Lietuvos gyventojai į savo mobiliuosius telefonus gauna skubius Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento siunčiamus pranešimus.

Juose gyventojams pranešama, kad jau prasidėjo 65 metų ir vyresnių skiepijimas nuo Covid-19. „Kviečiame 65 m. ir vyresnius asmenis skiepytis nuo Covid-19 ligos. Pasirūpinkime savo ir artimųjų sveikata – vakcinos laukia Jūsų! Kreipkitės į savo savivaldybę – Jums suteiks visą reikalingą informaciją“, – rašoma pranešime. Lietuvoje šiuo metu skiepijami įvairioms prioritetinėms grupėms, taip pat ir pagal amžių, priklausantys gyventojai. Jiems kyla didesnė rizika susirgti sunkia ligos forma.

Bent vieną COVID-19 skiepo dozę šalyje yra gavę beveik 479,7 tūkst. gyventojų. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pagal naująją tvarką, baigus skiepyti 65-erių ir vyresnius gyventojus, toliau bus skiepijami visi asmenys, dirbantys arba teikiantys paslaugas švietimo įstaigose. Į šią kategoriją taip pat patenka vykstantys vykdyti lituanistinį švietimą užsienyje, laisvieji mokytojai, taip pat kiti žmonės, teikiantys švietimo ir kitas paslaugas, įskaitant valymo ar maisto tiekimo, net jeigu jie yra kitų juridinių asmenų nei švietimo įstaiga darbuotojais, bet turi tiesioginį kontaktą su mokiniais ar studentais.

Taip pat bus skiepijami treneriai ir abiturientai, medicinos sričių studentai, atliekantys praktinę veiklą. Primename, kad prastėjant epidemiologinei situacijai antrą kartą karantinas įvestas pernai lapkričio pradžioje, šiuo metu jis pratęstas iki balandžio pabaigos. Praėjusią savaitę nustojo galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių, kurie buvo įvesti šventiniam laikotarpiui, Vyriausybė taip pat leido sporto, laisvalaikio, pramogų veiklas ir būrelius lauke didesnėmis grupėmis.


Rekomenduojami video