Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Grįžus po atostogų ištiko šokas: išplėštas butas, pavogti pinigai, auksas

Po savaitės atostogų Egipte į namus grįžusi kėdainietė patyrė šoką: butas buvo išplėštas, o jo viduje moteris pasigedo grynųjų pinigų ir juvelyrinių dirbinių. Vagys padarė didžiulį nuostolį, kuris siekia beveik keturiolika tūkstančių eurų. Portalas rinkosaikste.lt apie tai pranešė penktadienį, lapkričio 10 dieną.

Sugrįžus iš kelionės laukė smūgis

43 metų moteris vagystę pastebėjo ir į policiją kreipėsi lapkričio 9-ąją. Ji pareiškė, kad iš jos buto, esančio Kėdainių miesto J. Basanavičiaus gatvėje, pavogti įvairūs juvelyriniai dirbiniai ir 10 700 eurų. Nukentėjusioji teigė patyrusį 13 700 eurų nuostolį. Mano, kad vagystė galėjo būti įvykdyta nuo lapkričio 2 iki 9 dienos.

„Rinkos aikštei“ kėdainietė verslininkė pasakojo nežinanti, kada tiksliai buvo apvogtas jos butas – vagystę ji pastebėjo vos sugrįžusi iš savaitę trukusių atostogų Egipto kurorte.

Parvažiavusi namo moteris rado sugadintą durų spyną, pravirą langą.

Moterį nustebino tai, jog vagys gviešėsi konkrečių daiktų – būtent pinigų ir juvelyrinių dirbinių, o kitų brangių daiktų nepaėmė.Aut. past.

„Man dabar dar didelis šokas. Niekaip negaliu atsigauti po pamatyto vaizdo“, – teištarė nuo vagių nukentėjusi kėdainietė.

Moterį nustebino tai, jog vagys gviešėsi konkrečių daiktų – būtent pinigų ir juvelyrinių dirbinių, o kitų brangių daiktų nepaėmė.

„Televizoriai, kompiuteriai, telefonai… Niekas nepaimta. Viskas sujaukta, išvartyta, paimtas tik auksas ir grynieji pinigai“, – pasakojo kraštietė.

Pasak moters, į vadinamajame „zebrų“ kvartale daugiabučio namo antrame aukšte esantį jos butą vagys pateko išlaužę lauko durų spyną.

Ji viliasi, kad galbūt kažką pastebėjo aplinkinių namų gyventojai, kaimynai. Visi, ką nors matę ar žinantys apie šią vagystę, gali pranešti tiesiogiai nukentėjusiajai telefonu 8 658 34 396.

Visi, ką nors matę ar žinantys apie šią vagystę, gali pranešti tiesiogiai nukentėjusiajai telefonu 8 658 34 396.Aut. past.

Įtariamuosius nustatinėja

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 178 straipsnį. Šio straipsnio 3 dalyje teigiama, kad

tas, kas pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

„Rinkos aikštės“ duomenimis, įtariamieji kol kas nėra nustatyti.

Rekomenduojami video