Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gelbėjo gyvenimo draugą ir daržinę – įkliuvo pati

Biržų rajono gyventoja, bandžiusi nuo girto rūkančio sugyventinio apsaugoti daržinę, pati buvo baudžiama. Šįkart – už smurtą artimoje aplinkoje.

Panevėžio apylinkės teismo Biržų rūmai teismo baudžiamuoju įsakymu Biržų rajone gyvenančią D. D. pripažino kalta padarius nusikaltimą. Jai skirta šešių mėnesių viešųjų darbų bausmė.

Moteris įpareigota neatlygintinai dirbti po 25 valandas per mėnesį visuomenės labui. Taip pat jai skirta 1600 eurų bauda. Be to, ji turės dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.

Kaltinamoji, būdama apsvaigusi nuo alkoholio, šių metų sausio 11 – osios naktį savo gyvenamajame kieme konflikto su sugyventiniu V. G. metu jam sudavė ranka į kairį žandą ir ausį.

D. D. prisipažino, kad tąkart ji tikrai sudavė sugyventiniui, nes gynėsi nuo jo veiksmų.

Tą vakarą sugyventinis girtavo pas kaimyną. Vakare ji gyvenimo draugą parsivedė į namus. Namuose kilo konfliktas tarp jų dėl pinigų.

Supykęs sugyventinis pasiėmė cigaretes ir išėjo į daržinę. Moteris, bijodama, kad rūkydamas V. G. neuždegtų daržinės, nuėjo ir bandė jį pakelti bei vesti namo. Šis atsistojo, tačiau į namus nėjo. Tuomet moteris ir sudavė jam delnu per skruostą.

Kadangi ji nesugebėjo sugyventinio išvesti iš daržinės, paskambino bendruoju pagalbos telefonu, paprašė, kad būtų suteikta pagalba ir sugyventinis parvestas į namus.

Atvykę policijos pareigūnai apžiūrėjo V. G. ir rado pradrėkstą jo ausį. Vyras paaiškino, kad jį sumušė D. D. Tuomet ji buvo sulaikyta.

Jurgita Morkūnienė

 

 

Rekomenduojami video