Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Garbių ukmergiškių šeimoje – skaudi netektis

Trečiadienį skaudi nelaimė nutiko Ukmergėje – apie 14 val. eismo avarijoje žuvo garbaus amžiaus moteris. Jau po valandos socialiniai tinklai pradėjo ūžti, kad ši žūtis palietė buvusio diplomato Ukmergės garbės piliečio Vygaudo Ušacko šeimą. Žuvo jo mama, o avariją įtariamas sukėlęs brolis.

Pranešimas apie eismo įvykį Ukmergėje, S. Daukanto gatvėje, policijoje buvo gautas 13 val. 50 min.

Pranešta, kad ties posūkiu į „Žibinto“ kooperatyvą nuo kelio nuvažiavo ir į medį trenkėsi „Honda C-RV“ markės automobilis.

Smūgio būta stipraus. „Honda“ visureigis perlėkė per šalikelės bordiūrus, metalinius dujų ženklinimo stulpelius, gaisrininkų hidrantą. Toliau keliolika metrų skriejusi per veją, mašina atsitrenkė į prie garažų augusią liepą.

63 metų vairuotojas Eugenijus Ušackas iš sumaitoto visureigio buvo ištrauktas į pagalbą atskubėjus ugniagesiams gelbėtojams.

Vairuotojas patyrė sunkius sužalojimus ir buvo išgabentas į gydymo įstaigą Vilniuje.

Žuvo šalia sėdėjusi garbaus amžiaus 1932 metais gim. Ukmergėje gyvenusi buvusio diplomato V. Ušacko mama ilgametė pedagogė Laima Ušackienė. Atvykę medikai moterį rado automobilyje, tačiau niekuo nebegalėjo padėti. Buvo konstatuota jos mirtis.

Avariją, įtariama, sukėlęs žuvusiosios sūnus Eugenijus prie vairo buvo neblaivus. Jam nustatytas 1,28 prom. girtumas.

Ukmergės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus sakė, kad šios avarijos aplinkybės tikslinamos.

Ketvirtadienį daugybinius sužalojimus patyręs vairuotojas dar nebuvo apklaustas, tad nežinia, kas jam nutiko prie vairo, kad lygioje vietoje nesuvaldė transporto priemonės ir išsuko iš kelio.

Pasak pareigūno, vieta, kur įvyko avarija, nėra avaringa, nesaugi.

Ukmergės rajone šiemet tai antrasis mirtimi pasibaigęs eismo įvykis, o pačiame mieste žūčių  eismo įvykiuose būta jau labai seniai.

Kandidatuoti į Lietuvos prezidentus siekęs, o dabar politiką palikęs ir į verslą pasukęs Vygaudas Ušackas trečiadienio popietę žurnalistams patvirtino apie nelaimę sužinojęs iš policijos pareigūnų. Sakė su mama lemtingą dieną kalbėjęs telefonu. Ji pasakojo, jog rengėsi važiuoti pas gydytojus.

Mokytoja daug metų išdirbusią mamą ir visus mokytojus V. Ušackas vos prieš porą dienų feisbuke sveikino su profesine švente.

V.Ušackas kategoriškai neigė, kad jo brolis piktnaudžiavo alkoholiu. Anot jo, pastaruoju metu jis buvo peršalęs, galėjo vartoti vaistus.

Nelaimė įvyko prieš planuojamą šventę – savaitgalį šeima rengėsi švęsti garbaus amžiaus pedagogės Laimos Ušackienės 88-ąjį gimtadienį.

Buvusio diplomato tėvai atsikėlę iš Skuodo Ukmergėje gyveno daugiau kaip tris dešimtmečius. Apie šią gražią darnią šeimą esame rašę savo laikraštyje.

Rekomenduojami video