Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gaisras Vilkaviškio rajone: sudegė garažas, ūkinis pastatas,  paršiukai, kalakutai

Vilkaviškio rajone antradienį kilus gaisrui, sudegė kelis pastatai, automobilis, sodo įrankiai, medžio briketai, anglys, kiti daiktai, taip pat paršiukai, kalakutai, pranešė ugniagesiai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) duomenimis, apie 14 val. 52 min. pranešta, kad Klampučių kaime, Žiedo gatvėje, dega garažas. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad atvira liepsna dega garažas ir ūkinis pastatas.

Gaisro metu sudegė garažas, jo viduje buvęs automobilis „Opel Corsa“, 3 dviračiai, automobilio priekaba, vejos pjovimo traktorius, žoliapjovė ir kiti sodo įrankiai.

Taip pat, PAGD duomenimis, sudegė prie garažo priblokuota medinė malkinė, joje buvusios malkos, 3 tonos medžio briketų, 2 tonos anglies. Nudegė mūrinio ūkinio pastato šiferio stogas, vietomis perdegė medinė perdanga, sudegė trys paršiukai, 7 kalakutai, 300 kilogramų šiaudų.

Kaip pranešė ugniagesiai, sudegė ir prie ūkinio pastato priblokuotas medinis sandėliukas, jame buvusi automobilio priekaba ir statybinės medžiagos. Ugniagesiams pavyko išsaugoti sandėliuke buvusį automobilį, išnešti 4 dujų balionus.

Taip pat pavyko išsaugoti gyvenamąjį namą, stoginėje stovėjusius du traktorius.

Rekomenduojami video