Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
G. Nausėda prisipažino kartą pasprukęs nuo jį nuolat lydinčios apsaugos

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad vieną kartą buvo pasprukęs nuo jį lydinčios apsaugos. Apie tai šalies vadovas užsiminė interviu „YouTube“ kanalui „Proto industrija“, kalbėdamas, kaip 2019 m. rinkimuose iškovotas šalies vadovo postas pakeitė jo asmenį gyvenimą.

„Reikėjo priprasti prie to, kad tai, ką aš galiu sau leisti, ir dėl to net nekyla menkiausių abejonių, kaip Lietuvos Respublikos pilietis, jau nebegaliu sau leisti kaip Lietuvos Respublikos prezidentas“, – interviu sakė šalies vadovas.

Vienas iš rutiną pakeitusių faktorių – nuolatinė apsaugos palyda. Tiesa, kaip teigė šalies vadovas, tapęs prezidentu jis kartą buvo pabėgęs nuo jį saugančios apsaugos.

„Nors vieną kartą ir pabėgau nuo savo apsaugos (nepasakosiu nei kada, nei kur tai atsitiko), po to, kai pamačiau vyrų veidus, nusprendžiau, kad daugiau to niekada nedarysiu”, – nesileisdamas į detales sakė G. Nausėda.

Visgi premjerei Ingridai Šimonytei bei Seimo pirmininkei iškėlus iniciatyvą dėl mažesnės valstybės vadovų apsaugos, prezidentas nesusilaikė nuo kritikos. Praėjusių metų pavasarį jis teigė, kad šalies vadovai turi būti saugomi nuolatos.

„Negalime tokių žaidimų žaisti, čia kaip būti truputį nėščiam“, – tuo metu žurnalistams sakė prezidentas.

Savo ruožtu šalies vadovą sauganti Vadovybės apsaugos tarnyba (VAT) prezidento pasisakymo nesiėmė komentuoti.

„Atsakydami į jūsų paklausimą informuojame, kad LR VAT nekomentuoja tarnybos saugomų asmenų ir kitų politikų pasisakymų“, – Eltai perduotame komentare teigė Vadovybės apsaugos tarnyba.

Rekomenduojami video