Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ėmėsi iniciatyvos, bet buvo sukritikuotas

Į redakciją kreipėsi vyras, kuris pasakojo, „lengva forma“ kovojantis su savivaldybe. Vyras jau keturis kartus kreipėsi prašydamas paremontuoti kelio atkarpą nuo Basanavičiaus g. 54 iki Medelyno g. 7. Iniciatyvos imtųsi pats. Bet tikino, jog yra skundžiamas, vos tik pradeda kažką daryti.

Vyriškis rodė atsakymus, gautus iš savivaldybės atstovų, kurie iš esmės yra identiški. Paskutinius du puošė mero parašas. Dar kovo mėnesį pateiktame atsakyme nurodoma, jog Biržų miesto seniūnijos teritorijoje esančių žvyruotų gatvių remonto darbai prasidės gegužės mėnesį. Kiek toliau nurodoma, jog dėl susidariusios situacijos, vyro prašymas šiuo metu patenkintas negali būti. Todėl vyras nežino kurių metų gegužę laukti kelio remonto. Pasikvietęs apžiūrėti kelio atkarpos, vyras mostelėjo ranka rodydamas į sunkiasvorį automobilį. „Šiuo adresu yra registruota krovinių pervežimo įmonė, kuriai reikalinga sunkiasvorė technika. Esu važiuodamas ir nuslydęs, ir apvirtęs. Šis kelias nėra saugus. Bet jo nei patys tvarko, nei kitiems leidžia“, – sakė vyras. Žmogus pasakojo, jog praeitų metų rudenį buvo užsiregistravęs susitikimui su meru. Tačiau likus kelioms dienoms iš mero sekretorės gavo žinią – susitikimo nebus. Reikia laukti specialistų vizito. Tačiau vyras jų nesulaukė iki šiandien.

Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Giedrius Neviera sakė, jog šią istoriją puikiai žino. Šis kelias yra vietinės reikšmės. Tokio statuso kelių remontas tenka jų savininkams ar naudotojams. Tačiau specialistas sakė, jog vyras kelią tvarko netinkamai. Pildamas atliekas. Savivaldybės atstovas sakė, jog ši kelio atkarpa – vandens pralaida. Ji nėra pritaikyta sunkiasvorio transporto eismui. „Įmonės yra registruojamos ir daugiabučiuose namuose, tačiau ar tai reiškia, jog daugiabučio namo kieme turi būti sustatyta sunkiasvorė technika?“- svarstė skyriaus vedėjas.

Žmogui nėra draudžiama tvarkyti, tiesiog prašoma, jog nepablogintų kelio ir pralaidos techninės būklės.

 

Žaneta KATKŪNAITĖ

Rekomenduojami video