Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dzūkų žirgams – aukso ir sidarbo medaliai

Trimečiai ir keturmečiai žirgai ristūnai Respublikinės lenktyninių žirgų lygos etape varžėsi Širvintų hipodromo 1800 m distancijoje. Trimečių važiavimą laimėjo Venera (savininkas – alytiškis Irmantas Gramackas), vadeliojama lazdijiškio Ernesto Juškausko, finišą kirto po 2 min. 27,235 sek. ir 8,158 sek. ir pagerino savo ankstesnį rezultatą.

Keturmečių ristūnų žirgų važiavimą greičiausiai – per 2 min. 20,300 sek. – įveikė Perlas (sav. UAB „Nala“), vadeliojamas varėniškio Stasio Kėrio.

Suaugusių ristūnų žirgų A reitingo važiavime antrą vietą užėmė Magistras (sav. Varėnos r. Dubičių ŽŪB), vadeliojamas S. Kėrio (2 min. 19,754 sek.), kurie nuo nugalėtojų atsiliko vos 0,461 sek.

Suaugusių ristūnų žirgų B reitingo važiavime pirmas atbėgo Lyderis, vadeliojamas savininko varėniškio Eimanto Klebausko (2 min. 20,671 sek.), antras – Favoritas (sav. I.Gramackas), vadeliojamas E.Juškausko (2 min. 20,728 sek.).