Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dvi paras bus negailestingai karšta

Orus Europoje lems žemo slėgio sritis žemyno centre ir aukšto slėgio sritys, išsidėsčiusios ratu apie ją.

Vakarų Europoje dangų dengs debesys, kai kur stori ir vandeningi. Kitur bus giedra arba labai menkai debesuota. Lietuvoje diena bus saulėta, bet vietomis palis iš pavienių debesų. Perkūnija irgi galima. Oras kais sparčiai ir nuosekliai, po vidurdienio visur bus 31–33 laipsniai karščio, kai kur apie 34. Tiktai kur palis trumpam bus vėsiau.

„Kitaip tariant, permainų kol kas nebus. Vietomis pasirodys neilgai trunkantis vasariškas lietus su perkūnija, bet iš tiesų bus saulėta. Paryčiais bus apie 19–20, įdienojus vyraus 31–33 laipsniai karščio“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Negailestingai kepsime ir per kitas dvi paras. Naktimis oras atvės iki 19–21, kai kur 22 laipsnių, dienomis oras kais iki 31–33, kai kur 34 laipsnių karščio. Geroji žinia yra ta, kad naktimis kai kur, dienomis daug kur nulis vasariškas lietus su perkūnija.

Lietaus debesys bus pasiskirstę netvarkingai, todėl kurį kiemą lietus nupraus ir atgaivins, iš anksto pasakyti nėra įmanoma. Tai paaiškės tiktai paskutinę akimirką. „Ką gi, bus karšta. Prieš porą dienų buvo prognozuojama, kad savaitgalį kaitra atslūgs. Naujausiais duomenimis, tai nutiks jau kitos savaitės pradžioje“, – sako N. Šulija.

Rekomenduojami video