Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Du šlakiai kainuos… apie 6000 eurų

Aplinkos apsaugos departamentas praneša, kad kovo mėnesį, reido metu nustatytas brakonierius, už du neteisėtai sugautus šlakius turės pakloti ypač solidžią ­– net maždaug 6000 eurų sumą.

Šilutės gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnai, patruliuodami Šilutės rajono Minijos upėje nustatė asmenį, žvejojusį be žvejo mėgėjo kortelės lašišoms ir šlakiams. Jis buvo sugavęs ir paėmęs du šlakius.

Kadangi vyras žvejojo Minijos ichtiologiniame draustinyje, kuriame padarius pažeidimą taikomas trigubas žalos apskaičiavimo įkainis, jam teks atlyginti 5 820 eurų žalą žuvų ištekliams. Be to, jam pradėta administracinė teisena ir gresia bauda nuo 250 iki 550 eurų.

Aplinkosaugininkai primena, kad, turint žvejo mėgėjo kortelę lašišoms ir šlakiams, nuo sausio 1 d. iki balandžio 30 d. galima pagauti ir paimti ne mažesnius kaip 65 cm ilgio šlakius arba lašišas, laikotarpiu Limituotos žvejybos vidaus vandenyse organizavimo ir vykdymo, limituotos žvejybos reguliavimo priemonių ir sąlygų nustatymo, paskelbimo ir atšaukimo tvarkos aprašo 1 lentelėje nustatytuose upių ruožuose. Asmenys turintys nemokamos žvejybos teisę gali žvejoti lašišas ir šlakius paleidžiant žuvis.

Rekomenduojami video