Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Didžiuliame šiltnamių komplekse kilo gaisras

Šeštadienio vakarą gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į netoli Kėdainių esantį modernų šiltnamių kompleksą, kuriame kilo gaisras. Ir nors dūmų bei streso buvo labai daug, tačiau ugnis operatyviai suvaldyta ir neišplito. Gaisro kilimo priežastis aiškinasi ugniagesių gelbėtojų ekspertai.

Ramų vakarą

Šeštadienį, po 18 valandos, Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Šingalių kaime dega UAB „Agrošiltnamiai“ modernus šiltnamių kompleksas, kuriame auginamos lietuviškos daržovės.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius, Pramonės ir Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.
Papildomos pajėgos

Vykdami į gaisrą ugniagesiai pastebėjo, kad virš didžiulio šiltnamių komplekso kyla milžiniški juodų dūmų kamuoliai, tad nedelsiant buvo paskelbtas 2 pajėgų išsiuntimo numeris (PIN).

Į įvykio vietą papildomai pasiųstos Dotnuvos ir Rugėnų ugniagesių komandos.

Privažiavus prie šiltnamių komplekso pajėgas pasitiko ūkio atstovai, kurie parodė, kaip pasiekti vietą, kurioje kilo gaisras.

Spėriai užgesino

Gausios ugniagesių pajėgos gaisrą malšino labai spėriai. Po keliasdešimties minučių ugnis buvo numalšinta, o po gero pusvalandžio paskelbta gaisro likvidacija.

„Gaisro metu degė 7 dideli vandens konteineriai bei 9 padangos. Šie daiktai buvo atviroje teritorijoje, netoli ūkinės paskirties patalpų.

Dėl ko kilo gaisras tiriama, įvykio metu žmonės nenukentėjo“, – „Rinkos aikštę“ informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius.

Rekomenduojami video