Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Didieji miestai artimiausiu metu pradės šildymo sezoną

Didieji miestai artimiausiu metu pradės šildymo sezoną.

„Planuojame per kelias artimiausias dienas, tikėtina, ketvirtadienį, oficialiai pradėti šildymo sezoną Kaune. Kaip matome, oro temperatūra kris savaitės pabaigoje, ir dabar jau nelepina. Ruošiamas administracijos direktoriaus įstatymas, panašu, kad artimiausiu metu pradėsime“, – Eltai patvirtino Kauno miesto savivaldybės Būsto modernizavimo, administravimo ir energetikos skyriaus vedėjas Raimundas Endrikis.

Vilniaus miesto savivaldybė šildymo sezoną ketina pradėti šią savaitę.

„Greičiausiai mes irgi šiandien paskelbsime, kad nuo ketvirtadienio pradėsime šildymo sezoną gydymo įstaigose ir švietimo įstaigose, o po to visur kitur, nes visos prognozės rodo, kad paslauga jau reikalinga“, – Eltai sakė VIlniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Klaipėdos miesto savivaldybė Eltai nurodė, kad sprendimas dėl šildymo sezono pradžios dar nėra priimtas, tai turėtų paaiškėti po pietų.

Panevėžio miesto savivaldybė šildymo sezoną pradės nuo trečiadienio, Eltai patvirtino savivaldybės Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Morkūnė.

Šiauliai ir Kretinga taip pat pradeda šildymo sezoną

Pirmadienį Šiaulių miesto savivaldybė pranešė, kad pirmiausia šildymas bus įjungtas Šiaulių miesto švietimo ir globos įstaigose, o savaitės pabaigoje – jau ir visiems vartotojams.

„Šiaulių miesto švietimo biudžetinėse įstaigose ir vaikų globos biudžetinėse įstaigose šildymą nurodoma įjungti ne vėliau kaip iki spalio 14 dienos. Visiems kitiems vartotojams šildymas turėtų būti įjungtas ne vėliau kaip iki spalio 16 dienos”, – pranešė savivaldybė.

Kretingos rajono savivaldybėje, atsižvelgiant į artimiausių dienų orų prognozes, nuo pirmadienio pradėtas šildymo sezonas.

Per tris darbo dienas šildymas bus įjungtas ikimokyklinėse ir gydymo įstaigose, visuose gyvenamuosiuose namuose, įmonėse, įstaigose ir organizacijose.

Kornelija Mykolaitytė

Rekomenduojami video