Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dezinfekuojamos daugiabučių laiptinės

Bendrovė Ukmergės butų ūkis nuo kovo 20-osios pradėjo visų (be išimties – tiek savo administruojamų, tiek bendrijoms priklausančių) mieste ir rajone esančių daugiabučių laiptinių turėklų, durų rankenų ir sienų dezinfekavimą su tam skirtomis priemonėmis.

Dviejų darbuotojų brigada vienoje laiptinėje darbuojasi 10–15 minučių ir laiptinės skelbimų lentoje palieka informacinį lapelį nurodydami datą, kada buvo atlikta laiptinės dezinfekcija.

„Atliekamų darbų eiga, eiliškumas priklauso nuo turimų fizinių pajėgumų ir dezinfekcinio skysčio kiekio. Jo atsargų, kaip žinia, neturime. Kasdien ieškome, kur įsigyti. Šiandien turėtume atsivežti 0,5 tonos šios priemonės.

Atsižvelgiant į esamą sudėtingą situaciją, labai norėtume dirbti ilgiau, ne 8 valandas, kaip dabar. Juk mieste ir rajone turime kelis šimtus daugiabučių, vien savo administruojamų – apie 230. Bandome suformuoti dar vieną darbuotojų brigadą. Gal pasiseks“, – sakė bendrovės Ukmergės butų ūkis direktorius Raimondas Baltaduonis.

R.Baltaduonis kreipėsi į daugiabučių namų gyventojus, kad jie kuo daugiau dėmesio skirtų laiptinių švarai ir stengtųsi kuo dažniau, naudodami vandenį, buitinius ploviklius bei įprastas dezinfekcijos priemones, plautų laiptinių grindis.

 

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Rekomenduojami video