Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dėl užpustyto kelio medikę pas ligonį vežė ugniagesiai

Iškritęs gausus sniegas kelia rūpesčių ir specialiosioms tarnyboms. Štai prieš keletą dienų Kėdainių rajone įklimpo pas ligonį skubėjusi greitoji. Medikų automobiliui kelias buvo neįveikiamas, tad skubiosios pagalbos specialistę pas ligonį nuvežė atskubėję ugniagesiai.

Pagalbos prireikė tamsų vakarą

Vieną vakarą, apie devintą valandą, Kėdainių medikus pasiekė pagalbos skambutis iš Dotnuvos seniūnijos Valučių kaimo.

Buvo gautas pranešimas, kad žmogui blogai su sveikata – iškvietimas skubus, pirmosios kategorijos. Netrukus greitosios pagalbos medikai su įjungtais garso ir šviesos signalais jau skuodė miesto ir rajono gatvėmis į nelaimės vietą.

Kelio neįveikė

Medikų ekipažui pasiekus Valučių kaimą, prasidėjo bėdos – važiuojant gatvele pradėjo klimpti jų automobilis. Galiausiai mašina sustojo pusnyse.

Medikai apie situaciją informavo ugniagesius gelbėtojus. Vaduoti užklimpusios greitosios buvo pasiųsta arčiausiai nelaimės vietos įsikūrusi Dotnuvos ugniagesių komanda.

Gaisrininkai atskubėjo ir ištraukė medikų automobilį iš sniego gniaužtų.

Teko vežti medikę

Tačiau buvo aišku, kad ligonio greitosios automobiliu tikrai pasiekti bus neįmanoma.

Ugniagesiai nusprendė greitosios pagalbos medikę į nelaimės vietą nuvežti gaisriniu automobiliu. Aukšta ir galinga ugniagesių cisterna medikė buvo nuvežta į sodybą, kurioje pagalbos laukė ligonis. Jam buvo suteikta skubioji pagalba, o ugniagesiai medikę parvežė atgal prie greitosios automobilio, kuris sėkmingai grįžo budėti į bazę.

Dėkingi ugniagesiams

Kėdainių greitosios pagalbos medikai dėkingi Dotnuvos miestelio ugniagesių komandai, kuri suskubo jiems į pagalbą.

„Patys tikrai niekaip nebūtume pasiekę ligonio – kelias mūsų greitukei buvo neįveikiamas. Todėl ir kreipėmės pagalbos į priešgaisrinę tarnybą. Vyrai net nedvejoję nusprendė pavežti iki ligonio. Dėkoju, kad ugniagesiai buvo tokie supratingi. Labai ačiū jiems už ištiestą pagalbos ranką.

Tai buvo puikiai atliktas komandinis darbas“, – dėkojo tądien budėjusi ir pas ligonį skubėjusi greitosios medicinos pagalbos skubiosios pagalbos specialistė Roberta Barisnevičienė.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video