Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dėl tręšiamų laukų kvietė aplinkosaugą

Virš Kauno pakibo nosį riečiančio kvapo debesis, jau kelintą dieną kauniečiai nei langų atsidaryti gali, nei į lauką išeiti, nes Aleksote juntamas smarkus mėšlo dvokas. Pasirodo priežastis ne tokia ir šokiruojanti.

„Iš kur Aleksote jau antrą dieną tas aitrus kvapas dėl kurio net langų neįmanoma prasiverti? Panašu į pernykštį scenarijų – visas Kaunas smirda, bet niekaip neaišku nuo ko“, – piktinosi skaitytojas.

 „Siūlau pasidomėti iš kur Kaune jau antra diena mėšlu smirda. Vakare Dainavos rajone smarvė, šiandien Jonavos g., pernai toks bajeris buvo, taip ir neišsiaiškino niekas kas ir kodėl“, – pernykštes problemas prisiminė kitas skaitytojas.

„Kaip ir pernai, taip ir šiemet, rugpjūčio pabaiga vėl atnešė į Aleksotą smarvę: srutų, mėšlo, ar kanalizacijos kvapai. Neįmanoma ilgiau išbūti lauke“, – užuostus kvapus apibūdino kita skaitytoja. „Kodėl Kaune, Aleksote jau kelintą dieną yra baisi š*do smarvė? Jausmas, kad kažkas Aleksote pasistatė Kiaulių fermą. Kas čia šitą smarvę skleidžia?“, – smarvę prilygino kiaulių fermai. Pasirodo smarvė iš tiesų nenutolsta nuo kiaulių fermos, nes Aleksote yra mėšlu tręšiami laukai.

 „Kauno aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavę pranešimą dėl juntamo kvapo Aleksote, atliko patikrinimą, nustatyta, kad kvapas sklinda nuo lauko, esančio Aleksoto seniūnijoje ties Juodelynės gatve ir Kauno aplinkelio, kur buvo vykdomi VDU Žemės ūkio akademijos Mokomojo ūkio naudojamų žemių tręšimo darbai.

Kitą dieną pareigūnai pakartotinai išžvalgė aplinkines teritorijas ir nustatė, kad darbai vis dar tęsiami, laukai tręšiami ir po to išbarstytas mėšlas apariamas. „Apžiūros metu pažeidimų nefiksuota“, – teigė Aplinkos apsaugos inspekcijos atstovai.


Rekomenduojami video