Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dėl niokojamo turto – kreipimasis į gyventojus

Buvusio karinio miestelio išgražintos erdvės ir infrastruktūra tapo vandalų taikiniu.

Dėl to rajono meras Darius Varnas išplatino kreipimąsi į gyventojus, ragindamas apie pastebėtą turto niokojimą pranešti jam tiesiogiai.

„Suniokotos šiukšliadėžės ir suolai, sulaužytos vartelių rankenos, spynos ir tvoros segmentai, net iš rampų paspirtukams išsukinėti varžtai, įvairiomis šiukšlėmis užkimštos uždaros laistymo sistemos ir kt. Atrodo, kad pastaruoju metu vyksta atnaujintos buvusio karinio miestelio teritorijos niokojimo čempionatas.

Kodėl kai kurie ukmergiškiai taip nemyli ir negerbia miesto, kuriame gyvena, nevertina kitų atlikto sunkaus ir brangaus darbo, nebrangina miesto erdves puošiančio turto?“ – skelbia rajono vadovas.

20-ies hektarų ploto buvusi plynė per pastaruosius metus virto išpuoselėta erdve. Darbai atlikti įgyvendinant projektą „Ukmergės miesto buvusio karinio miestelio ir šalia esančių teritorijų viešųjų erdvių infrastruktūros vystymas“.

Pažymima, kad tai – didžiausias projektas, pakeitęs miesto veidą. Visi per pastaruosius trejus metus čia atlikti darbai kainavo apie 6,5 milijono eurų. Tam buvo skirtos 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų, valstybės biudžeto ir savivaldybės biudžeto lėšos.

Visus, kurie pastebi gadinamą ar jau sugadintą miesto turtą, meras prašo apie tai informuoti  jį tiesiogiai el. paštu d.varnas@ukmerge.lt.

Rekomenduojami video