Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dėl gausių kritulių pažliugo kaimo keliai

Pastarąsias keletą savaičių Kėdainių rajone iškrito didelis kiekis kritulių. Kol vieni žmonės džiaugiasi, kad pagaliau ėmė pilnėti ištuštėję šuliniai, upės ir upeliai, kaimiškųjų seniūnijų seniūnams tokie orai – tikras galvos skausmas. Dėl gausių kritulių pažliugo kaimo keliai, kai kurie jų tapo neišvažiuojami.

Sprendžia, ką daryti

Pažliugusių kelių yra beveik visose seniūnijose. Tiesa, vienose jų būklė kiek geresnė, kitose visai prasta. Štai vienas Krakių seniūnijos kelias tapo neišvažiuojamas.

„Dėl užsitęsusių lietingų orų seniūnijoje esantis kelias su žvyro danga Dovydiškiai–Plinkaigalis tapo pažliugęs ir juo problematiška važiuoti. Esant galimybei raginame, laikinai, kol tokie orai, rinktis kitą maršrutą. Šiais metais šį kelią sutvarkysime. Dėkojame už supratimą“, – žmonėms paaiškino Krakių seniūnas Ernestas Barčas.

Suskubo tvarkyti

Gudžiūnų seniūnas Regimantas Valiauskas sakė, kad jo vadovaujamoje seniūnijoje taip pat yra labai stipriai gamtos stichijų paveiktų kelių. Todėl seniūnas nutarė nelaukti ir jau dabar ėmė taisyti didžiausias atsiradusias duobes ir kitas problemines kaimo kelių vietas. Seniūnija taip pat sulaukia ir gyventojų skundų, todėl reaguojama nieko nelaukiant.

Vertina situaciją

Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas irgi pripažino, kad ne vienas kaimo kelias po iškritusių gausybės kritulių yra pažliugęs.

„Šiuo metu vyksta susitikimai su ūkininkais, tariamės, ką daryti. Pas mus dabar yra tokia situacija, kad nelabai ką ir galime daryti. Turime laukti geresnių orų. Tuomet bus pilamas žvyras, atsijos. Seniūnija šiais dalykais jau rūpinasi. Mes jau ruošiamės pavasariniams darbams“, – pažymėjo E. Pagirskas.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video