Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Degalų vagys vis siaučia: prireikia ir policijos, ir ugniagesių pagalbos

Rudeniop į Kėdainius sugrįžusi seniai girdėta vagysčių banga nerimsta. Kėdainiečiai ir toliau praneša, kad vagys gręžia automobilių bakus ir siurbia degalus. Policija taip pat savo rengiamose įvykių suvestinėse informuoja, kad degalų vagysčių atvejų mūsų mieste ir rajone išties fiksuojama nemažai. Paskutinis jų – savaitgalį.

Automobilio bake – skylės

Spalio 21 dieną Bendrasis pagalbos centras sulaukė kėdainiečio skambučio. Jis pranešė šeštadienį, apie 11 val. ryto, pastebėjęs, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. 75-ojo daugiabučio namo kieme, iš automobilio „VW Tiguan“ degalų bako pavogti degalai.

Žmogus informavo, kad dalis degalų pavogta, dalis jo išsilieję automobilių stovėjimo aikštelėje.

Į įvykio vietą išskubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir ugniagesiai gelbėtojai. Atvykusiems pareigūnams nukentėjusysis papasakojo, kad nors vagystę pastebėjo dieną, tačiau ji galimai įvykdyta naktį.

„Kaimynas vidurnaktį dar ėjo pro kiemą ir jokio benzino išbėgusio nebuvo. Reiškia, vagys atėjo nuo vidurnakčio iki paryčių. Buvau užpylęs apie 80 litrų benzino. Matosi, kad pagręžtos skylutės, degalai nupilti. Dalis jų išsiliejo ant asfalto. Nemaža dalis“, – įvykio vietoje dėstė automobilio savininkas.

Vyras policijai nurodė patyręs turtinę žalą, kuri siekia apie 400 eurų. Dėl vagystės Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmojo skyriaus ugniagesiai gelbėtojai 6 m² plote išsiliejusį benziną neutralizavo specialiomis priemonėmis. Surinkta 30 kg teršalų.

Kėdainiečiai ir toliau praneša, kad vagys gręžia automobilių bakus ir siurbia degalus. Policija taip pat savo rengiamose įvykių suvestinėse informuoja, kad kuro vagysčių atvejų mūsų mieste ir rajone išties fiksuojama nemažai.Aut. past.

Informacijos apie degalų vagystes vis daugėja

Pastaraisiais mėnesiais Kėdainių mieste ir rajone sklinda informacija, jog vagys gręžia automobilių bakus ir siurbia degalus. Tokios vagystės įvykdytos miesto J. Basanavičiaus, Šėtos ir P. Lukšio gatvėse.

Deja, bet ne visi nukentėjusieji kreipėsi į policiją. Vieni teigė, jog apie vagystę pranešė elektroniniu būdu, kiti – jog visai niekam nepranešė.

Tačiau informacijos apie aplink mašinas šmirinėjančius asmenis viešojoje erdvėje daugėja.

Rekomenduojami video