Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Debatus apkartino prakiuręs bibliotekos stogas ir varvantis vanduo

Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje pirmadienio vakarą vykusius debatus apkartino nemalonus incidentas – prakiuręs bibliotekos stogas ir varvantis vanduo. Bibliotekos vadovybei ir rajono savivaldybei situacija žinoma ir sprendžiama, tačiau viskas užsitęsia dėl ilgai trunkančių biurokratinių procedūrų.

Išgąsdino ne vieną

Kandidatų į Kėdainių rajono savivaldybės merus debatai vyko vakare. Tądien lijo lietus, oro temperatūra buvo teigiama, todėl tirpo ir ant stogo buvęs sniegas.

Išeinant iš salės, kurioje vyko debatai, ne vienam svečiui pasirodė keista, kad koridoriuje per patį vidurį nuo šviestuvo gana stipriai varva vanduo.

Apie tai žmonės informavo bibliotekoje budėjusius darbuotojus, šie atsakė, jog problema yra žinoma. Esą taip atsitinka tirpstant sniegui ar stipriau lyjant.

Problemą sprendžia

Ir išties Didžiosios Rinkos aikštėje esančio Vaikų ir jaunimo skyriaus problemos žinomos tiek Kėdainių rajono savivaldybei, tiek bibliotekos vadovams.

Situacija yra sprendžiama, tačiau tam reikia laiko, nes viskas užsitęsia dėl ilgai trunkančių biurokratinių procedūrų.

„Taip, problema yra ir jau seniai. Pastato statytojas-rangovas bankrutavo. Mes negalėjome išsireikalauti, kad jie sutvarkytų šią bėdą.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija skyrė lėšų ir artimiausiu metu stogas bus tvarkomas. Vanduo bėga ir pro stogą, ir pro sienas. Nieko padaryti negalime.

Tokios yra viešųjų pirkimų procedūros ir tik joms pasibaigus bėda bus išspręsta“, – informavo bibliotekos direktorė Virginija Grigorjevienė.

Rekomenduojami video