Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Daumantuose namas virto degėsių krūva

Sekmadienį liepsnos siautėjo Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Daumantų kaime. Čia degė sodininkų bendrijos Begonijų gatvėje esantis namas. Deja, ugniagesiams namo išgelbėti nepavyko ir šis per keliolika minučių virto degėsių krūva.

Pirmasis ugniagesių automobilis nelaimės vietoje pasirodė lygiai po dešimties minučių nuo pagalbos prašymo. / D. Kuprijanovo nuotr.

Pirmasis ugniagesių automobilis nelaimės vietoje pasirodė lygiai po dešimties minučių nuo pagalbos prašymo. / D. Kuprijanovo nuotr.

Užsidegė popiet

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie gaisrą gautas 12 val. 44 min. Pagalbos telefonu 112 paskambinęs pats namo savininkas pranešė, kad  Daumantų kaime, Begonijų gatvėje, dega namas. Į įvykio vietą buvo išsiųsta Dotnuvos ugniagesių komanda, Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, greitosios medicinos pagalbos medikai. Pirmasis ugniagesių automobilis nelaimės vietoje pasirodė lygiai po dešimties minučių nuo pagalbos prašymo.

Liepsnos greitesnės

Deja, šį kartą liepsnos buvo greitesnės už ugniagesius. Jiems atvykus namas jau degė atvira ugnimi. Liepsnų liežuviai buvo apėmę visą namą. Liepsnos plito greitai, mat pastatas buvo medinis, karkasinis. Gaisro metu iš pastato vidaus ugniagesiai išnešė dujų balioną. Tačiau pastato išgelbėti vyrai neturėjo jokios galimybės, šis sudegė visiškai.

Aiškinasi tyrėjai

Dėl ko kilo gaisras, dar tiriama. Ar kaltas dūmtraukis, ar netvarkinga krosnis, ar elektros instaliacija, netrukus išsiaiškins gaisrų tyrėjai. Jie įvykio vietoje dirbo nuo ankstyvo pirmadienio ryto. Kalbinti kaimynai nieko pasakyti negalėjo, žmonės tik sakė, kad gaisras buvo didžiulis, net kelios gatvės skendėjo dūmuose, o ugniagesiams siauromis sodininkų bendrijų gatvelėmis buvo sunku privažiuoti.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video