Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dalis Seimo sukilo prieš Partnerystės įstatymą: nereikėtų tokių projektų slėpti po dūmų uždanga

Seime antradienį ketinant pristatyti Partnerystės įstatymą, dalis parlamentarų reikalavo šį klausimą išbraukti iš darbotvarkės. Vis dėlto balsavimu Seimo nariai nusprendė klausimą palikti darbotvarkėje.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen antradienį Seime pateiks Partnerystės įstatymo projektą. Juo norima įteisinti ir skirtingų, ir tos pačios lyties asmenų partnerystę.

Pasipiktino vėlai įregistravus įstatymą

Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis kreipėsi į Seimą, prašydamas klausimą išbraukti iš darbotvarkės. „Gaila, kad valdantieji, norėdami pasiekti savo tikslo, nepadarė labai svarbaus žingsnio prieš registruodami projektą pasikviesti opozicijos atstovus, padiskutuoti, ieškoti kompromiso. Tas nebuvo padaryta. Dėl to dviejų opozicinių frakcijų vardu prašau išbraukti klausimą“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Jam antrino ir Seimo narys, darbietis Mindaugas Puidokas. „Šitoje vietoje buvo padarytas tam tikras demokratinei valstybei nebūdingas akibrokštas ar farsas. Projektas buvo registruotas po 18 val., po darbo valandų, opozicija negalėjo tam dalykui tinkamai pasirengti.

Nereikėtų tokių projektų slėpti po dūmų uždanga“, – kalbėjo M. Puidokas.

Seimo narė Rita Tamašunienė taip pat siūlė susilaikyti nuo klausimo pateikimo antradienį. „Atsižvelgiant į tai, kad dalis Seimo narių yra izoliacijoje, kad tikrai netikėtai buvo užregistruotas klausimas, pritariu kolegoms prieš tai kalbėjusiems ir prašome išbraukti iš darbotvarkės šį klausimą“, – sakė R. Tamašunienė.

57 Seimo nariai balsavo už klausimo išbraukimą, 55 – prieš, 14 – susilaikė.


Rekomenduojami video