Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Covid-19 užsikrėtė Kėdainių rajono meras: liga stipriai plinta savivaldybėje

Koronavirusu užsikrėtė Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, o šios savivaldybės administracijoje – Covid-19 protrūkis. Apie užpuolusią ligą meras pranešė socialiniame tinkle.

 „Graži saulėta diena gerų naujienų man neatnešė. Paaiškėjo COVID -19 testas, atsakymas, deja – teigiamas. Šiuo metu išskyrus perštėjimą gerklėje jokių ypatingų ligos simptomų nejaučiu. Vakar ir šiandien gavau daug skambučių, žinučių su palinkėjimais nesusirgti.

Nuoširdus ačiū visiems to linkėjusiems. Dar kartą įsitikinau, kokia klastinga liga vaikšto tarp mūsų. Tikiuosi greitai pasveikti ir grįžti dirbti Kėdainių kraštui. Prašau visų ,būkime budrūs, saugokime save ir kitus“, – perspėjo meras. Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad iš trečiadienį ištirtų 20-ies žmonių sąrašo, dalis jau gavo atsakymus.

Nustatyta, kad keturi asmenys yra užsikrėtę Covid-19. Visi šie asmenys turėjo kontaktų su pirmuoju susirgusiuoju Savivaldybės administracijos darbuotoju. Šiuo metu vykdoma visų naujų atvejų epidemiologinė analizė. Visi Savivaldybės darbuotojai, kurių darbo sąlygos leidžia dirbti ne darbo vietoje išleisti dirbti nuotoliniu būdu. Kaip skelbia kėdainietis.lt, koronavirusas nustatytas ne tik merui V. Tamuliui, bet ir vicemerui Pauliui Aukštikalniui, administracijos direktoriui Arūnui Kacevičiui.

Rekomenduojami video