Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Circle K“ kelioms valandoms sumažins degalų kainą

Vienas didžiausių Lietuvoje mažmeninės prekybos degalais tinklų „Circle K“ kartoja praėjusių metų gruodį pasisekimo sulaukusią iniciatyvą. Kaip skelbiama pranešime žiniasklaidai, rugpjūčio 31 dieną, prieš pat naujų mokslo metų pradžią, visose tinklo degalinėse nuo 14 iki 17 valandos visiems degalams bus taikoma 20 centų litrui sumažinta kaina.

Iniciatyva, kaip ir pernai, vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Iniciatyva truks tris valandas, po to degalų kainos bus grąžintos į įprastą lygį.

„Norime, kad kuo daugiau žmonių pasinaudotų galimybe savo degalų bakus prisipildyti už mažesnę kainą, taip padėdami jiems atlaikyti pasiruošimo naujiems mokslo metams krūvį, kadangi ir išlaidų lygis, ir jautrumas prekių bei paslaugų kainoms išlieka.

Nuo rugsėjo tradiciškai suintensyvėja eismas, tad tikimės, kad kokybiški degalai padės sklandžiai įsilieti į rudens ritmą“, – sako „Circle K“ viceprezidentas Baltijos šalims Skirmantas Mačiukas.

Degalinių tinklo inicijuota „Degalų diena!“ (angl. Fuel day) truks kelias valandas, tačiau bus siekiama užtikrinti, kad sumažinta kaina galėtų pasinaudoti kuo daugiau žmonių. Įvertinant praėjusių metų patirtį, „Circle K“ pasitelks papildomas darbuotojų pajėgas, kad būtų užtikrintas sklandus eilių valdymas, automobilių judėjimas bei klientų aptarnavimas.

Degalinių komandoms šią dieną padės ir pagrindinio „Circle K“ biuro atstovai, kurie atvyks darbuotis kartu. Vis dėlto, vairuotojams taip pat siūloma planuotis atvykimą iš anksto.

„Circle K“ pranešime nurodo, kad didžiąją dalį degalų kainos sudaro didmeninė degalų įsigijimo kaina bei įvairūs mokesčiai. 5-7 proc. yra pardavėjo dalis.

Delfi primena, kad 2022 metų gruodį, pirmą kartą „Circle K“ ėmusis šios iniciatyvos ir degalų kainas kelioms valandoms sumažinus 20 centų nusidriekė vairuotojų eilės. Prie iniciatyvos tą pačią dieną prisijungė ir dar vienas degalinių tinklas „Viada“.

Tiesa, vairuotojų komentarų tuomet dėl šios akcijos sulaukta įvairių: vieni tvirtino, kad kitose degalinėse ir be nuolaidos pigiau, kiti kalbėjo, kad daugiau sudeginsi degalų laukdamas eilėje, nei sutaupysi, dar vieni svarstė, kad tinklas užsikėlė kainas, o tada nuolaidą daro.

Rekomenduojami video