Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Buvusios gamyklos teritorijoje piktavaliai atsikrato atliekomis

Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos pradėjo tyrimą dėl Kėdainių miesto Šiaurinėje gatvėje išpiltų statybinių atliekų. Šiukšles piktavaliai įsigudrino pilti kadaise veikusios Biochemijos gamyklos teritorijoje. Pažeidėją užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Užfiksavo du reisus

„Rinkos aikštės“ duomenimis, Pramonės rajone esančią Šiaurinės gatvės dalį serginčios vaizdo stebėjimo kameros birželio 26 dieną užfiksavo du mikroautobuso su priekaba reisus ir statybinių atliekų išmetimo faktą.

Pranešėjas vaizdo medžiagą perdavė Aplinkos apsaugos departamentui prie Aplinkos ministerijos. Aplinkosaugininkai pradėjo tyrimą.

Fiksuoja nuolat

Kadaise veikusios Biochemijos gamyklos teritorijoje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros smalsuolius fiksuoja nuolat. Nors čia ir šiuo metu veikia pora įmonių, tačiau smalsuoliai čia važiuoja ne tik dieną, bet ir naktį. Kai kurie jų nepaiso pavojų ir eina į griūvančius avarinės būklės pastatus.

Visus juos nufilmuoja vaizdo stebėjimo kameros.

Tiesa, nors kameros ir padėjo pažaboti šiukšlintojus, tačiau šiukšlių atsikratymo atvejų čia vis dar pasitaiko. Dažniausia nuošalioje vietoje atsikratoma statybinėmis, stambiagabaritėmis ar net pavojingomis atliekomis.

Rekomenduojami video