Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Būkite atsargūs: vagys išgręžia kuro bakus ir išsiurbia kurą

Kėdainiuose – nauja vagysčių banga. Žmonės praneša, kad vagys pragręžia automobilių bakus ir siurbia kurą. Kuro vagysčių atvejų mūsų mieste ir rajone išties fiksuojama nemažai.

Kurą išleido Pelėdnagiuose, Šėtos ir P. Lukšio gatvėse

Pirmadienio vakarą dėl kuro vagytės į policijos pareigūnus kreipėsi Pelėdnagių kaimo gyventojai. Apie 21 val. 30 min. jie pastebėjo, jog iš automobilio „Audi“ kuro bako pavogtas kuras. Kiek išleista kuro ir kokia padaryta turtinė žala, dar tikslinama.

Panašios vagystės įvykdytos ir Šėtos bei P. Lukšio gatvėse. Vieni nukentėjusieji teigė apie vagystę policijai pranešę elektroniniu būdu, kiti sakė, jog apie tai visai niekam nepranešė.

Dėl Pelėdnagiuose įvykdytos kuro vagystės Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kurą vogė vairuotojui miegant kabinoje

Informacijos apie aplink automobilius šmirinėjančius asmenis viešojoje erdvėje daugėja kasdien. Ir su šia problema susiduria ne tik lengvųjų automobilių savininkai.

Štai neseniai į policiją kreipėsi vilkiko vairuotojas, kuris pranešė pastebėjęs, jog naktį, apie 02 val. 20 min., jam ilsintis Kėdainių rajono Pelėdnagių kaime, Miškininkų gatvėje, iš vilkiko DAF buvo pavogti degalai. Vagys darbavosi automobilio vairuotojui miegant kabinoje.

Vairuotojas padarytą turtinę žalą įvertino maždaug 230 eurų.

Vagys siautė ir Dotnuvoje

Prieš kurį laiką vagys siautė ir Dotnuvos seniūnijoje. Čia buvo įvykdytos dvi vagystės iš sunkiasvorių transporto priemonių.

Vieną naktį apie 03 val. 15 min., Akademijos miestelyje iš vilkiko MAN pavogta apie 150 litrų dyzelinių degalų. Iš šalia stovėjusio vilkiko „Mercedes-Benz“ pavogta apie 200 litrų dyzelinių degalų. Padaryta turtinė žala siekia apie 550 eurų.

Dėl vagysčių Kėdainių rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Rekomenduojami video