Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Brakonierius neteko 21 tinklo

Rugsėjo 30 dieną Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavo patikimos informacijos apie Biržų mieste gyvenantį pilietį R.G., kuris užsiima neteisėta žvejyba su statomais tinklais.

Bendradarbiaudami su neabejingais gamtai rajono policijos pareigūnais jie apsilankė šio piliečio namuose.

Garaže buvo rastas 21 statomas tinklas (iš viso 800 m tinklų), kai kurie iš jų dar buvo šlapi, o kiti paruošti neteisėtai žūklei.

Šis pilietis mieste yra „žinomas“ – jau daugybę metų piktybiškai užsiima neteisėta žvejyba bei nemoka jau dešimtimis paskirtų baudų. Visos bylos yra perduotos antstolių kontorai. Bet antstoliams nelabai sekasi iš šio piliečio jų išieškoti, nes turto savo vardu jis neturi.

Šiuo atveju R. G. bus paskirta taip pat administracinė nuobauda pagal ANK 291 str. 6 d. Gyventojų, kurie perka iš šio piliečio neteisėtai sugautą žuvį, aplinkosaugininkai prašo to nedaryti, nes pirkdami subrakonieriautą žuvį jie prisideda prie gyvūnijos išteklių naikinimo.

Pažymėtina, kad Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklės numato draudimą prekiauti mėgėjų žvejybos būdu sužvejotomis žuvimis ir iš jų pagamintais produktais.

Dar prašoma gyventojų būti pilietiškais ir pamačius brakonieriaujančius asmenis nedelsiant skambinti telefonu 112.

Rekomenduojami video