Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Batalione mokiniai pažindinosi su tarnyba

Krašto apsaugos diena oficialiai minima spalio 7-ąją. Tačiau LDK kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione ji atšvęsta su svečiais vakar. Apsilankė ir tarnybos ypatumais domėjosi kone šimtas moksleivių.

Kęstučio batalione, esančiame Laužo kaime, trečiadienį lankėsi daugybė svečių. Karių gyvenimu, technika domėjosi vyresniųjų klasių moksleiviai. Kaip įvardijo bataliono Civilių ir karių bendradarbiavimo skyriaus viršininkas kapitonas Kęstutis Danaitis, jaunimas susirinko jau besidomintis tokiu gyvenimo būdu.

– Tai visos krašto apsaugos sistemos bendras renginys, buvo sukviesti moksleiviai, besidomintys tarnyba. Bene labiausiai juos domino technika ir kareiviška košė, – kalbėjo K.Danaitis.

Apie 80 moksleivių atvyko iš Tauragės, Jurbarko ir Šilalės rajonų. Susipažinti su karių kasdienybe panoro ir ne viena mergina. Kęstučio bataliono atstovas įvardijo, kad nors ir buvo jaunimui pristatyti visi tarnybos būdai, visgi ne vienas teiravosi ir apie sąlygas stojant į Karo akademiją. Tai leidžia daryti prielaidą, kad yra svarstančių ir apie profesionalią tarnybą, ne tik privalomąją.

Turbūt nieko keisto, kad viena smagiausių dienos atrakcijų tapo šratasvydžio užsiėmimai.

Rekomenduojami video