Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Babilono sodai švenčia 2 metų gimtadienį! Stebins vasariškų vaizdų, gėlių ir pramogų gausa

Vienintelis Lietuvoje ir Baltijos šalyse miniatiūrų parkas Babilono sodai Liepos 5-7 dienomis mini 2 metų gimtadienį. Kviečiame jį švęsti kartu su šeima atvykstant į architektūrinių miniatiūrų ir Botanikos sodą. Lankytojai per vieną dieną ne tik apkeliaus žymiausias Pasaulio vietas, bet ir linksmai leis laiką pramogaujant. Trečiąjį sezoną pasitinkantys Babilono sodai svečiams šventės metu žada daug netikėtumų ir veiklų milijonų gėlių žiedų jūroje.

Floristikos dirbtuvės

Gėlės, augalai ir prieskoniai yra neatsiejama skirtingų kultūrų ir Babilono sodų gyvenimo dalis. Ne paslaptis, kad išpuoselėtas Botanikos parkas yra turtingas savo augalais ir gėlėmis, tad tai yra tobula vieta, kur galima organizuoti floristikos dirbtuves. Jos vyks penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį 12:00-15:00 laiku. Floristikos dirbtuvėse sukurtas gėlių kompozicijas galėsite parsivežti namo ir jomis papuošti interjerą.

Meno terapija

Ar gali būti kas nors geriau už tapymą ant molbertų po atviru dangumi? Meno terapija vyks visomis šventės dienomis 11:00-19:00 laiku, o ją ves profesionali parko menininkė. Gėlių žieduose paskendę Babilono sodai įkvėps kūrybiškumo, o meno ir gamtos terapija atpalaiduos, nuramins mintis bei suteiks laimės pojūtį. Tai puiki pramoga užmezgant stiprų tėvų ir vaikų ryšį bei puoselėjant porų tarpusavio romantinį santykį. Nupieštus paveikslus šventės dalyviai galės išsivežti ir pasipuošti savo namus, o sentimentali interjero dekoracija primins maloniai praleistas akimirkas mūsų sode.

Renginio metu lankytojus kalbins ir komplimentus dalins žavusis Babilono sodų džentelmenas Emanuelis. Nepraleiskite progos prie jo prieiti, pasikalbėti ir išgirsti dar niekur nepasakotas sodo istorijas.

Apkeliausite Pasaulį per 1 dieną

Babilono soduose gausu Pasaulio stebuklų. Prie kiekvieno jų galima įsiamžinti, pasiklausyti konkrečios šalies tradicinės muzikos bei daugiau sužinoti apie architektūrinį statinį. Mūsų sode pamatysite Briuselio „Atomiumą“, Tadžmahalą, Kabančius Babilono sodus, Horudžį, Gedimino Pilį, Pizos Bokštą, Fontaną Di Trevi, Eifelio Bokštą, Didžiąją Kinų Sieną, Terakotinę Armiją, Didijį Gizos Sfinksą, Gizos Piramidę, Burdž Al Arabą, Brandenburgo Vartus, Triumfo Arką, Merliono Parko Fontaną, Koliziejų, Partenoną, Kinderdaiko Vėjo Malūną, Tauerio Tiltą, Big Beną ir Sidnėjaus Operos teatrą.

Pramogos vaikams

Nepamirškite į renginį atsivesti mažiausių šeimos narių. Vaikams iki 5 metų įėjimas į sodą yra NEMOKAMAS. Jų laukia smagios pramogos šokinėjant ant batuto ir pasisūpavimai pakabinamuose krėsluose. O išalkusius lankytojus palepinsime mūsų restorano šefo sukurtais sočiais patiekalais. Taip pat visas tris dienas lankytojus vaišinsime natūralia aromatinga arbata, išvirta iš mūsų sode surinktų prieskoninių žolelių.

Mes Jūsų nekantriai laukiame

Primename, kad Babilono sodai yra draugiški gyvūnams, todėl apsilankymas pas mus gali būti ne tik smagi pramoga visai šeimai, bet ir aktyvus laikas jūsų augintiniams. Kviečiame pasižymėti savo kalendoriuje Liepos 5-7 dienas. Lauksime Jūsų atvykstant į Babilono sodų 2-ąjį gimtadienį, vyksiantį Klaipėdos rajone, Kretingalės seniūnijoje, Letūkų kaime, Apžvalgos gatvėje 2.

Rekomenduojami video