Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Automobilis rėžėsi į sieną

Sunku akmenėliui ant kelio gulėti, o dar sunkiau trobelei pakelėj stovėti. Tokia liaudies dainos parafrazė šauna į galvą, apsilankius penktadienio vakare Šlepščių kaime. Čia į šalia kelio stovintį namą trenkėsi lengvasis automobilis.

Atlėkęs nuo Kirkilų pusės, Šlepščių kaimo pradžioje esančiame posūkyje jaunas žmogus nesuvaldė automobilio „Opel Corsa“. Nulėkusi nuo kelio, nulenkusi kelkraštį žymintį plastikinį ženklą ir peršokusi didoką akmenį, mašina rėžėsi į mūrinio namo sieną. Nuo smūgio atšokęs automobilis dar sykį trenkėsi į sieną kitoje vietoje. Smūgiai abiejose vietose suardė plytų mūrą. Į įvykio vietą atskubėjo greitosios medicininės pagalbos automobilis, ugniagesiai gelbėtojai, policija. Nors smūgis buvo nemenkas, nukentėjo tik siena ir automobilis, vairuotojas atsipirko didžiuliu stresu.

Šiame name gyvena garbaus amžiaus sulaukusi Janina Pranciška Mikalajūnienė su sūnumi Linu. Pasak vyro, jis žiūrėjo televizorių, kai pasigirdo smūgis ir sudrebėjo sienos. Devintą dešimtį perkopusi ponia Janina aimanavo, kad ši vieta tapo nelaiminga. Anot moters, tai jau trečias kartas, kai į jų kiemą lekia automobiliai. Du kartus kentėjo namas, vieną kartą mašina sienų nekliudė.

Susirinkę kaimynai pasakojo, jog šiame posūkyje jau buvo ne vienas eismo įvykis. Be Mikalajūnų kiemo, ne kartą kentėjo kitoje kelio pusėje esančios elektros laidų atramos, buvo ir nieko nenugriovusių skraiduolių.

Nors nuostoliai akivaizdūs, L. Mikalajūnas buvo nusiteikęs optimistiškai. Anot vyro, gerai, kad kitados medinę trobą apmūrijo plytomis, nes dabar medines sienas būtų „nunešę“. Žmogus svarstė, kokią dar apsaugą reikėtų pastatyti nuo kelio pusės, kad jų namai nustotų kentėti nuo pernelyg greitai lakstančių automobilių.

Anot policijos pareigūnų, viena iš avarijos priežasčių galėjo būti šlapia kelio danga. Nesaugus greitis ir slidi danga - kokteilis, kurio pasekmės neretai mirtinos.

Antanas Vaičeliūnas

Rekomenduojami video