Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Automobilis atsitrenkė į namą, o vairuotojas pasišalino

Šeštadienio popietė Kėdainių mieste paženklinta mįslingu eismo įvykiu. Į nurodytą avarijos vietą atvykę specialiųjų tarnybų atstovai rado tik į namą sieną atsitrenkusį automobilį – žmonių nei jame, nei aplink jį nebuvo, tačiau įvykio liudininkai papasakojo pareigūnams, kas nutiko.

Pranešė liudininkai

Apie 15 valandą Kėdainių miesto P. Lukšio g. 2-ojo namo gyventojai išgirdo trenksmą ir išėję pažiūrėti, kas nutiko, nustėro: lengvasis automobilis „Ford“, važiuodamas atbulomis, užvažiavo ant šaligatvio ir rėžėsi į daugiabutį.

Apie įvykusį eismo įvykį vietos gyventojai informavo Bendrąjį pagalbos centrą. Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai, tačiau jiems atvykus, rastas tik į namą įsirėžęs automobilis. Iš jo buvo išbėgę techniniai skysčiai, o žmonių nei automobilyje, nei aplink jį nebuvo.

Namo gyventojai pareigūnams papasakojo, kad iš daugiabučio namo išėjo jaunas vyras, kuris sėdo prie automobilio vairo, mėgino išvažiuoti, tačiau įsirėžė į namą. Vairuotojas lyg niekur nieko išlipo iš automobilio ir nužingsniavo.

Laukia rimti nemalonumai

Vos po minutės kitos į įvykio vietą atvyko pareigūnai. Jie iškvietė evakuatorių, kuris išgabeno automobilį į policijos saugomų automobilių aikštelę Kaune. Pareigūnai identifikavo automobilio savininką. Už pasišalinimą iš įvykio vietos jam gresia nemalonumai.

Pasitraukimas iš eismo įvykio vietos pažeidžiant Kelių eismo taisykles, kai padaryta žala neviršija penkiolikos bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, užtraukia baudą vairuotojams nuo šešių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo aštuonių šimtų penkiasdešimt iki dviejų tūkstančių eurų.

Jei vairuotojas buvo neblaivus ar apsvaigęs nuo kitų narkotinių ar psichotropinių medžiagų,  taikoma dar griežtesnė atsakomybė.

Rekomenduojami video