Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Atsiranda vis daugiau norinčių padėti ir dovanoti

Šiuo metu, kai šalyje paskelbtas karantinas, vis labiau atsiskleidžia ne tik blogos, bet ir gerosios žmonių savybės.  Vis daugiau biržiečių bei visuomeninių organizacijų imasi iniciatyvos padėti nepasiturintiems ar pagalbos reikalingiems žmonėms.

Biržietė ūkininkė, turgaus prekiautoja, nenorėjusi, kad būtų viešinama jos pavardė, paskelbė, kad turguje ji padovanos bulvių ir daržovių sunkiausiai besilaikantiems biržiečiams. Į jos pasiūlymą atsiliepė senelių globos namai. Moteris sakė su džiaugsmu galinti pasidalyti tuo, ką turi, su tais, kuriems maisto reikia labiau.

Biržietė Jolanta Cirtautienė siūlosi padėti pasaugoti vaikus ar ką nors nunešti negalintiems vaikščioti senoliams, padėti sutvarkyti jų namus ar sumokėti mokesčius.

Vabalninkietė Vilma Indriliūnaitė sakė pasiūliusi padėti savo garbaus amžiaus kaimynams, kuriems reikia pagalbos. Ji džiaugėsi, kad nė vienas senolis neatsisakė jos pasiūlytos pagalbos rankos.

Labdaros ir paramos fondas „Vilties šviesa“ paskelbė, kad pagal galimybes suruoš maisto paketus vaikų dienos centro lankytojų šeimoms, kitiems stokojantiems asmenims. Esant reikalui, nuveš iki namų.

„Jauni savanoriai nori padėti seneliams, kurie turi pinigų, bet negali (ar nenori) išeiti iš namų, nupirkti būtiniausių prekių iš parduotuvės. Susisiekite su mumis per „messengerį“ arba skambinkite telefonu 869930194, jei jūs stokojate maisto produktų, jei jums reikalingi maisto paketai ar kitokia pagalba. Pagal galimybes stengsimės padėti“, - teigė centro vadovė Vera Šnarienė.

Moteris sakė, kad tikrai yra žmonių, kuriems reikia pagalbos, į ją jau kreipėsi ne vienas stokojantis paramos.

Pagalbą greitai gendančiais maisto produktais pasiūlė ir Biržų pagalbos centras. Jos stokojantys gali skambinti direktorei Reginai Židonienei telefonu 8 650 73231.

Mykolas Kutka

Biržų krašto laikraštis "Šiaurės rytai"

Rekomenduojami video