Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Atrado rinkimų naudą – pakuras

Kaimo žmonės – nemenka rinkėjų dalis, tad kandidatams į rajono savivaldybės tarybą vertėtų suklusti, kas aktualiausia kaimo žmonėms, kokias problemas išsako nuo miesto šurmulio atokiau gyvenantys ukmergiškiai.

O pageidavimai ir norai jų – neretai labai panašūs. Vienas tokių – kaimo keliai.

Pivonijos seniūnijoje Alionių kaime gyvenanti Stasė įsitikinusi, kad kaimo žmogui šiandien skiriamas per mažas dėmesys. Ypač dėl kelių priežiūros. Antai, lig jos namų vedantis kelias – metų metais nežvyruotas. Kai greideriuojama, lenda esą jau gruntas iš po plono žvyro sluoksnio. Žiemą, pasnigus ir pašalus, slidumas būna neapsakomas, bet keliai taip ir lieka nebarstyti.

Pastarosiomis dienomis ne vienas į redakciją paskambinęs skaitytojas išsakė ir kiek kitokias mintis apie artėjančius rinkimus.

Sarkastiškais pamąstymais pasidalino ukmergiškis Albinas. Sakė, kad artėjantys rinkimai kaimo žmogui – šiokia tokia nauda, nes dabar dykai gauna pakurų. Taip vadino politinius dykai dalinamus laikraščius, kuriuos parduotuvėse ar seniūnijose palieka politikai.

„Labai tinka jie pečiams pakurti, nes šiais laikais popieriaus nieks daugiau dykai nedalina. Įvairūs lankstinukai, bukletukai prastai dega – per kietas popierius.

Dykai į kaimus atvežami laikraščiai – pats tas. Galėtų ir daugiau jų pristatyti. Tikrai bus, kas paima. O ką rinkti, mums – tas pats. Vis tiek savo pažadų niekas netesės“, – savo pamąstymais dalinosi Albinas.

Vilma Nemunaitienė

Rekomenduojami video