Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Atokiame kaime iš daugiabučio namo veržėsi dūmai

Trečiadienį po pietų gausios specialiųjų tarnybų pajėgos buvo sukeltos ant kojų po pranešimo apie atokiame kaime galimai degantį daugiabutį namą.

Pranešė kaimynai

Po 13 valandos Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Šėtos seniūnijos Vaiškonių kaimo Lyviškių gatvės 8-uoju numeriu pažymėtame dviaukščiame daugiabučiame name, 1-ame bute kilo gaisras, iš buto veržiasi dūmai.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pagirių bei Šėtos ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Tarnyboms vykstant į įvykio vietą, buvo nuspręsta siųsti ir papildomas ugniagesių pajėgas. Pamainos vado prašymu į įvykio vietą papildomai pasiųsta Okainių ugniagesių komanda.

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad situacija nėra tokia grėsminga, kaip ją apibūdino kaimynai.

Kalta krosnis

Ugniagesiams atvykus į nurodytą vietą, bute buvo žmonės, kurie paaiškino, jog bandė kurti krosnį. Kadangi daugiabutis senas, kamino trauka prasta, dūmai pasklido po visą butą ir ėmė veržtis ne tik į lauką, bet ir į kaimyninius butus.

Ugniagesiai išvėdino patalpas ir patarė gyventojams tokios būklės krosnies nekūrenti – ją būtina remontuoti. Medikų pagalbos niekam neprireikė.

Rekomenduojami video