Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Aristavos kaimo tvenkinyje įrengtas fontanas

Aristaviečiai ir toliau tęsia savo gražius darbus. Šį kartą visus nudžiugino pačiame miestelio centre tyvuliuojančiame vandens telkinyje įrengtas fontanas. Vakarais fontanas šviečia gražiausiomis spalvomis, tad tapo tikra kaimo puošmena. Beje, Aristavoje šiemet nuveikta daug darbų, kuriais džiaugiasi visa kaimo bendruomenė.

Vykdė projektą

Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Aristavos kaimo bendruomenės centro pirmininkas Arvydas Kantautas informavo, kad vietos bendruomenė vykdė projektą „Bendruomeninės iniciatyvos ir savanoriškos veiklos skatinimas“.

Šis projektas įgyvendinamas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projekto rėmėjas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Nemažai darbų

Projekto metu Aristavoje nuveikta išties daug darbų, kuriais džiaugiasi ne tik vietiniai žmonės, bet ir čia užsukantys ar pravažiuojantys pro šalį. Daug kas pastebi, kad šis kaimas tikrai keičiasi į gerąją pusę.

„Projekto metu sutvarkytos bendruomenės erdvės. Aristavos tvenkinyje įrengtas fontanas, kuris džiugina ne tik dieną, bet ir vakare. Aristavos bendruomenės centro valdyba dėkoja visiems prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo ir aplinkos gražinimo“, – sako A. Kantautas.

Pasipuošė gėlėmis

Aristavos kaimo aktyvistė, buvusi seniūnaitė Lida Kanapinskienė kalbino ir kaimo jaunimą, ir vyresniuosius, kad šie prisidėtų darbais vardan gražesnio gyvenimo visiems. Pati L. Kanapinskienė atskleidė, kad gerus darbus daryti nėra sunku, kai yra pagalbininkų ir talkininkų.

„Šiemet Aristavos kaimas pasikeitė kardinaliai – sutvarkytas ir įžuvintas kaimo centre esantis tvenkinys, sutvarkyta aplinka, nugenėti medžiai, o kad netrūktų kaime paukščių čiulbesio – ant medžių pakabinta tuzinas inkilų. Turime mes tų gerų žmonių. Kas kokią lentą padovanoja, kas darbu prisideda, kas dar kuo.

Mūsų kaimo ateitis – labai šviesi. Turime minčių į priekį. Kaimas tikrai gražės, nes žmonės darbštūs, bendruomenė stipri. Rašo atsakingi žmonės projektus, dirba“, – kalbėjo L. Kanapinskienė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video