Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Aristavoje nulipdytas sniego namas – tikras vaikų džiaugsmas

Iškritęs gausus sniegas vieniems yra tikras vargas, o kitiems – didžiausias džiaugsmas. Kelininkai stoja į kovą su sniegu, o štai vaikai ir jų tėveliai keliauja čiuožinėti ir žaisti.

Iš sniego gimsta ir įvairiausių kūrinių – sniego senių, gyvačių ir t.t. O štai Aristavoje viena šeima pastatė tikrą sniego namą, kuriame laisvai telpa net kelių šeimų vaikai.

Senelis ir anūkai

Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Aristavos kaime sniego namą nusprendė nulipdyti vietos gyventojas Jonas Kairys. Į talką seneliui atskubėjo ir tame pačiame kaime gyvenantys Jono anūkai.

Namelio statybos užėmė nemažai laiko, nes norėta jį pastatyti išties nemenką. Vyrai plušo gerą pusdienį, kol pastatė 5 kvadratinių metrų sniego namą.

Vaikų džiaugsmui

„Rinkos aikštės“ kalbintas J. Kairys dėstė, kad sniego namą lipdė vaikų džiaugsmui, mat labiausiai jo norėjo anūkai.

„Statėme namą visa šeima, todėl ir darbas greitai ėjosi. Visi norėjome, kad kūrinys būtų masyvus ir panašus į tikrą namelį. Kaip norėjome, taip ir išėjo: su durytėmius ir su langais. Jame gali laisvai tilpti ne tik mūsų anūkai, bet ir jų draugai. Svarbu, kad vaikams patinka“, – kalbėjo senelis.

Reikia džiaugtis

Vyriškis pažymėjo, kad tokios snieguotos žiemos mūsų kraštuose pastaruoju metu yra gana retas reiškinys, todėl reikia išnaudoti kiekvieną galimybę.

„Jau net keletą žiemų iš eilės negalėjome džiaugtis sniegu, nes jo tiesiog nebuvo. Ši žiema yra labai didelis džiaugsmas vaikams, nes jie gali žaisti su sniegu, čiuožinėti. Tegul pasidžiaugia. Džiaugsmas jiems, džiaugsmas ir mums“, – kalbėjo vyriškis.

Smagu visam kaimui

Ilgametė Aristavos gyventoja, buvusi kaimo seniūnaitė ir aktyvistė Lida Kanapinskienė pažymėjo, kad toks artimas ir gražus senelio ir anūkų bendravimas – tikras pavyzdys kitiems.

„Tikrai labai gražus senelio ir anūkų sumanymas. Juk galime mes visi tuo pasidžiaugti. Šaunuolis Jonas ir jo visa šeima“, – senelį Joną gyrė vietos bendruomenės atstovė.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video