Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Apsišaukėliai siūlo pirkti vaistų

Valstybinę vaistų kontrolės tarnybą  ir Sveikatos apsaugos ministeriją pasiekė skundai dėl aptiktos piktybiškai sukurtos interneto svetainės, kurioje reklamuojamas vienas produktas – kremas „Hondrocream“.

Tinklalapis sukurtas Sveikatos apsaugos ministerijos vardu, naudojamas ministerijos logotipas. Cituojamas neva autoritetingas asmuo Lietuvos Reumatologijos mokslinių tyrimų instituto Ortopedijos ir traumatologijos skyriaus vedėjas Antanas Vilkas. Nei tokios institucijos, nei tokio gydytojo Lietuvoje nėra.

Tinklalapyje taip pat minimos ir teisėsaugos institucijos, tvirtinama, kad gydytojai reumatologai apgaudinėja savo pacientus, skiria netinkamus vaistus, dėl to pradėti  masiniai jų sulaikymai.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba dar praėjusiais metais nustatė, kad produktas „Hondrocream“ – Lietuvoje neregistruotas kosmetikos gaminys. O informaciją apie jį skleidžiantis asmuo – ne Lietuvoje registruota bendrovė.

Sveikatos apsaugos ministro patarėjos Linos Bušinskaitės-Šriubėnės teigimu, tai jau ne pirmas kartas, kai bandoma prisidengiant SAM vardu pasipelnyti iš gyventojų.

Primenama: visa SAM informacija yra skelbiama tik www.sam.lt puslapyje, o ministerija neprekiauja jokiais gaminiais, todėl pamatę reklamuojamą prekę su ministerijos pavadinimu arba logotipu turėtumėte pranešti policijai.

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba informuoja, jog Lietuvoje galima reklamuoti tik registruotus vaistinius preparatus. O pirkti juos derėtų tik legaliose prekybos vietose arba jų internetinėse svetainėse, kurios pažymėtos specialiu logotipu, nurodančiu, kad šioje vaistinės internetinėje svetainėje vaistus pirkti yra saugu.

UŽ inf.

Rekomenduojami video