Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiKultūraSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Antazavėje pradūzgė tradicinė Lietuvos bitininkų šventė

Antazavės dvare (Zarasų r.) vykusioje tradicinėje Lietuvos bitininkų šventėje žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pasveikino geriausius šalies bitininkus.

„Bičiulių šeima ne tokia jau ir maža – sausį registruota 9 242 bičių laikytojų, prižiūrėjusių 230 472 bičių šeimas. Praėjusiais metais medaus surinkta daugiau nei 6 tūkstančiai tonų. Savo kokybišku medumi garsėjame visame pasaulyje, tad linkiu pilnų korių ir šiemet per paskutinį medkopį!“, - sveikindamas gausią bičiulių šeimą kalbėjo ministras K. Navickas.

Ministras įteikė padėkas Zarasų bitininkų draugijos vadovei Meilutei Močiškytei, aktyviam Ignalinos krašto bitininkui Vytautui Gimžauskui ir Anykščių krašto bitininkui Gintarui Cibui.

Šventės lankytojai galėjo pasiklausyti pripažintų savo srities specialistų, svečių iš užsienio paskaitų, diskutuoti aktualiais klausimais, o bitininkai – pasidalinti sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Čia buvo galima iš arčiau susipažinti su bitėmis ir bitininkyste: pamatyti bitininko darbo įrankius, juos išbandyti, paragauti įvairių rūšių medaus, sužinoti, kuo naudingi bičių produktai.

Nuo šių metų kasmet rugpjūčio pirmąjį šeštadienį bus minima Bitininkų diena.

Rekomenduojami video