Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ant viryklės paliktas maistas sukėlė paniką daugiabutyje

Ant viryklės paliktas virti maistas sukėlė nemenką paniką viename Kėdainių miesto daugiabučių namų. Labiausiai buvo baiminamasi, kad dūmuose neužtrokštų buto, kuriame svilo maistas, šeimininkė.

Išskubėjo nedelsiant

Pavakarę bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad  Kėdainiuose, S. Jaugelio Telegos gatvėje, iš  viename iš daugiabučio namo butų per langą rūksta dūmai.  Daugiabučio gyventojai informavo, kad buto durys yra šarvuotos, jų niekas neatidaro, ar viduje yra žmonių – neaišku.  Į nelaimės vietą nedelsiant buvo išsiųsti du Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos skyriai, automobilinės kopėčios ir greitosios pagalbos medikai.

Svilo maistas 

Atvykus ugniagesiams iš pirmajame daugiabučio  namo aukšte esančio buto rūko dūmai. Į vidų ugniagesiai pateko pro langą, panaudodami glaustines kopėčias.  Į butą patekę gaisrininkai nukėlė ant viryklės svilusį puodą, išvėdino buto ir laiptinės patalpas. Dūmai laiptinę buvo uždūminę taip, kad kai kurie gyventojai ne iš karto galėjo grįžti į savo namus. Tiesa, ugniagesiai pagyrė buto savininkę, kad ši buvo įsirengusi dūmų  detektorių, tačiau pabarė, kad ant viryklės paliko maistą be priežiūros. Moteriai medikų pagalbos neprireikė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video